Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi ebben a témában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi ebben a témában rengeteg "válaszoló" magát mindenkinél okosabbnak, csak mert sikerrel kijárta az általános iskolát?

Figyelt kérdés
Rengetegen olyan hihetetlenen magabiztossággal képesek a baromságot ontani magukból akár szóban, akár szavazatban, hogy felmerült bennem a kérdés. És nem is ez a gond, hanem az a fajta mélységes arrogancia, amit visszakap az ember, ha esetleg normális hangnemben próbálja kijavítani a szerencsétlen marhát.

#majom #iq fighter #rendkívül okos személy
2013. júl. 8. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó a neved. :DD

Egyébként a legtöbbnek még meg sincs a 8 általános.

2013. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez vonatkozik-e rám, de nem érzem magam mindenkinél okosabbnak, a term.tudomány témakörben én lettem kioktatva jogosan nem egyszer:D
2013. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lazydog117: ha a kioktatásra nem bunkó barom módjára szóltál vissza akkor nem, nem vonatkozik rád
2013. júl. 8. 23:18
 4/6 anonim ***** válasza:

És Te okosabb vagy a marhánál?

Ha igen, miért itt kérdezel?

A sok marha mind válaszolni fog neked, mert okosabbak mind te, mert te nem tudod a kérdésre a választ, mi meg tudjuk.

2013. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: It's not abaout the question... It's about sending a message.
2013. júl. 8. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak itt.

Az emberek nagyrésze a saját gondolataira hiszi,hogy az az igazság és hogy az mindenkire érvényesül.

2013. júl. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!