Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megismerkednétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megismerkednétek egy ilyen fiúval 180 cm magas és úgy 65 kg szerintetek ez így jó vagy még hízzak egy kicsit?

Figyelt kérdés
ja és nem az túl sovány testalkat hanem kicsit izmos meg széles vállak meg ilyesmi.

2013. júl. 8. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem hízz még egy kicsit.ez elég kevés kiló egy sráchoz
2013. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó ez, de még plusz 5kg nem árthat. De mondom szerintem így is ok, ez mindenkin máshogy oszlik el:D
2013. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
öt kiló szerintem is kell ja 15 éves vagyok ez elfelejtettem leírni de nem az a babaarcú
2013. júl. 8. 23:36
 4/8 anonim ***** válasza:
testalkatra pont az esetem vagy ._.
2013. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg 181 cm vagyok és 65 kg. És én még azon gondolkodtam, hogy fogyni kéne még...talán inkább edzeni. Mondjuk már edzek egy ideje... Hé, megvilagosultam! Nem vagyok ronda többé ( annyira, legalábbis kövér biztos nem) ! Önbizalommal vághatok neki a holnapnak! Köszi kérdező! Am szerintem nem köll hiznod, így pont jó (magamból kiindulva)
2013. júl. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 15/F szintén (előző)
2013. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is jól érzem magam az utcán is megbámulnak meg minden senki sem mondta még hogy ronda vagyok szóval ez így jó :)
2013. júl. 8. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez meg van beszélve :) te nem hízol, én nem fogyok, okés? És mindketten edzünk, mert...mert...mert....AZÉRT!
2013. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!