Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mi számít szexinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi számít szexinek egy lányon?

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 01:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
Hátyke bajszocskája meg a szemődökje nekijje. :D
2013. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is az amit a 10. írt, ugyanakkor arcban is legyen helyes, mert engem az a legelső ami megfog :)
2013. júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az összkép számít.
2013. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Külsôleg: Alak, mell, fenék,arc,stílus, Ha ezek a számomra megfelelnek akkor szerintem szexi az illetô.

Belsôleg: Az nem tartozik ide :-)

2013. júl. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem értem... a fiúk 90%-a mell, segg, alak... mért egy lány akinek kicsi a melle nem lehet szép és kedves? vagy egy kicsit duci lány nem lehet széparcú és aranyos, jófej, vicces? annyira ki tudnak akasztani ezek a kanos emberek...
2014. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nekem pl a kis mellek jönnek be, de azért ne legyen teljesen lapos. Vékony alkat, kissé sportos. Jó segg, de ne legyen túl nagy. És mindenképp szép lábak. Szép, fehér bőr. Nagy kék szemek. Rövid, vagy középhosszú, de a vállánál tovább nem érő haj. Személyiségre, cuki, bújós, félénk, akaratos. Ruhára pedig egy fehér, combközépig érő kigombolt ing és egy vízszintes kék csíkos bugyi, fehér alapon. Ez a tökéletes ideál :)
2016. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!