Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Ti elfogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ti elfogadnátok ha a párotok elmenne katonának 1-3 évre?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,és idén nem vettek fel állami támogatású orvosi egyetemre,2 ember előzött meg...és már unom a fejem,fizikai állapotom nem a legjobb,de most elkezdek rajta dolgozni,és arra gondoltam hogy katonának megyek 1-3 évre és akkor megint orvosira törekszem,ha nem jön megint össze az állami akkor lenne miből fizetnem,igazából elég régóta érdekel hogy katona legyek egy ideig.Barátnőmmel 15 éves korom óta együtt vagyok,és szeretjük egymást.Elfogadnátok?vagy az a tudat,hogy lehet nem jön vissza?
2013. júl. 9. 01:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyar honvédségben elég nehéz elérni azt, hogy ne gyere vissza. Jellemzően a külföldi missziókra is jelentkezni kell tudtommal. Szval bajod nem lesz, de kb pénzed se, nem egy nagy fizetés...
2013. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Önkéntes is lehetek pl. Afganisztánban,vagy ilyesmi helyeken..
2013. júl. 9. 01:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Az MH keretein belül önkéntes úgy érted? Mert akkor már tényleg kockázatosabb valamivel, de ott se gyakori igazából annyira a tűzpárbaj, mint egy háborúban... De tény, hogy jóval több pénzt kapsz. De kérdezz meg egy kompetens embert, mert én csak kontárkodok, vmikor érdekelt. Amúgy, én nem tenném meg ezt a párommal, ha lenne:/ Úgy nem megyek seregbe, hogy vkiért felelősséggel tartozok.
2013. júl. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a távkapcsolatokban.
2013. júl. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

gyakorlatokban mindig van egy elfogadott és megengedett haláleset, ez régen is így volt míg 1,5 év volt a kötelező

öcsém nem leányálom, az sem bírták sokan, ne tudd meg,

fizikailag legyél jól, a bírálatok pedig pörögjenek le, a felettestől pedig alázatosan elfogadsz mindent, ez a minimum, de Te tudod N

2013. júl. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem,van egy ismerősöm aki már volt így,és mondta hogy nincsenek annyira veszélyes incidensek de szoktak lenni néha,de vele még nem volt semmi,ezért gondoltam.Amúgy is adrenalin függő vagyok,és szeretem a veszélyt..
2013. júl. 9. 01:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Még meglátom hogy mi lesz,majd írni fogok ha elmentem volna,de az még nem mostanában lesz.Jöhetnének még vélemények...
2013. júl. 9. 02:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem várnék senkire és nagyon önző dolognak tartom, hogy amíg egyesek saját akaratukból távol vannak mert "adrenalin függők", addig a másik belekényszerül az egyedüllétbe és elvárják tőle h tartson ki amellett aki mellékpályára állította.
2013. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze,nehéz lenne,de büszke lennék rá.
2013. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!