Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Ti elfogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Ti elfogadnátok olyan férfit egy komoly kapcsolatra, aki impotens? Főként 18-26 éves nők válaszát várom! 22/F

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 22:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem... 21/L
2013. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
Nem.
2013. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen kizárt,de majd figyeld meg hogy jönni fognak az álszent válaszok :D
2013. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy aszexuális barátnőt, és minden problémátok megoldódik. Valószínűleg egy rendes szexuális étvággyal rendelkező lány nem örülne neked. Köztük én sem.
2013. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Egészségügyi okokból impotens, vagy lelki gondok?

Egyébként nem tartom valószínűnek. Évek óta élek nemi életet, minőségre törekszem, mintsem mennyiségre...fontos a szex, nem tudnám elképzelni magam egy olyan férfi mellett, aki képtelen rá.

24N

2013. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű az impotenciád? Egyszerűen fogok fogalmazni: nem áll fell vagy nincs spermád? Vagy mindkettő? Urológusnál voltál már?


Ettől függetlenül szerintem ha találsz olyan lányt, aki szeret, ezt is el fogja fogadni. Nagyon sok félig lebénult, vak és egyéb testi fogyatékosságban szenvedő talál teljesen egészséges párt, így Te is találhatsz!

2013. máj. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Idegig várnak rád,de aztán megunják ha nem változol.
2013. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
A férfi impotencia tudtommal a merevedési zavarral kapcsolatos, nem pedig az ondó termeléssel.
2013. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 LeftBehind ***** válasza:
8%
Nem értem én a nőket...ha impotens vagy,az is csak magát a behatolást zárja ki,magát a szexuális együttlétet nem + feltalálták már a műpéniszt meg a vibrátort ugyebár szóval ha az hiányzik,van mit berakni.
2013. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

A vibrátor meg a dildó csak ideig-óráig tudja helyettesíteni az igazi, "élő", merev és kőkemény péniszt. Lehet jó kis orgazmus ezektől az eszközöktől is, de egy idő után az igazit messze nem éri utol.

24N

2013. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!