Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ha a pasitok arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha a pasitok arra kérne, hogy fenekeljétek el, meg verjétek el a talpát, megtennétek?

Figyelt kérdés
17/f, ő is 17.
2013. júl. 9. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemhiszem
2013. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

verd el a talpát?? ezt nemigazán értem...

amugy isten ments hogy egy pasi talpához hozzáérjek...

2013. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondanám: te beteg állat!
2013. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naná hogy megtenném! Izgi a dolog!:)
2013. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
....a pasim rajtam volt,kezeimmel egyre erõsebben markoltam a popsiját,az izgalomtól már nehezen bírtam visszatartani a közeledõ orgazmusomat,:) hírtelen az újjammal a popsi vágását kezdtem szántani,majd leérve rácsaptam a fenekére!Jah igen,ezt játszottam addpg míg a csodás érzés a tetõfokára nem hágott,majd a csúcson kéjes sóhajok hagyták el az ajkaimat!Tapasztalatból írom,néha kell a vadulás,meg persze a pasi is kell tudja élvezni.A kérdésedre a válaszom igen megtenném,csak a talpacskát ba azt nem tudom bevonni a játékba....:)
2013. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!