Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Egyszer élünk" alapon megtenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egyszer élünk" alapon megtennétek?

Figyelt kérdés
Belezúgtam minden igyekezetem ellenére egy nős férfiba. Tudom, hogy ő is vonzónak tart, ez nem kérdés. Én már nem bírom tovább és meg akarom mondani neki, hogy figyelj, ez van, és rábízom a továbbiakat. Ha úgy gondolja, hogy akar engem eléggé ahhoz, hogy bevállaljuk ezt, akkor benne vagyok, ha meg nem kellek neki, akkor továbblépek. De ezt az egymás kerülgetését már nem bírom tovább. Tudom, hogy megalázó ez egy nőnek, de már ez sem érdekel, mert az egyenes elutasítás is jobb lenne, mint reménykedni, hogy valamikor esetleg lehet valami.
2013. márc. 13. 14:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
majd a felesége megtudja és "egyszer éltél" :D
2013. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Beszélni mindenképpen kellene vele. Viszont azt te tudod hogy ha csak kipróbál és utána eldob azt könnyebben dolgozod-e fel, mint ha nem beszélsz vele és önként lemondasz róla. A másik, hogy ha kiderül akkor kinek az életét teszed tönkre. Ha a felesége sem boldog vele, és tehet is róla, akkor nem fogja olyan nagy tragédiaként megélni, viszont ha a férfi csak kalandvágyból akarna veled lenni és egy komplett családot tenne ezzel tönkre, gyerekekkel meg minden, akkor szerintem nem éri meg még akkor sem ha te szenvedsz.
2013. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy a családja miatt neki kell a felelősséget vállalni, az ő lelkiismeretét terheli, ha olyat tesz, amivel bántja őket. Én pedig a saját környezetem iránt tartozom felelősséggel, hiszen döntésre képes felnőtt emberek vagyunk, nem tartok pisztolyt a fejéhez, hogy akarjon már engem.
2013. márc. 13. 14:08
 4/25 anonim ***** válasza:
Kéz nem mos kezet... Abba gondolj bele, hogy ha te leszel egyszer majd a feleség helyében, otthon x gyerekkel, akkor hogy gondolnád...
2013. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
De szépen hangzik amit írtál, Istenem! Majd mikor veled lesz családja, és jön egy (nem akarlak megsérteni) hozzád hasonló cafka, olvasd vissza ezt a választ...
2013. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem kell belegondolnom, mert átéltem... és bizony én nem a nőt hibáztattam, hanem a férjem, aki nem gondolt rám, a feleségére és az újszülött gyerekére :S
2013. márc. 13. 14:12
 7/25 fospuska ***** válasza:
azért a felelősség a tiéd is. a te döntésképtelenségedet nem kell az ő nyakába varrni a felelősséggel együtt.
2013. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! azért a reagálásod, hogy a családja miatt neki kell vállalni, Te mennyi időre gondolsz? ha csak dugni, akkor nem kell tudni senkinek

ha viszont van gyereke is és komolyabbra gondolsz, akkor azt is tudnod kell a gyerek előbbre lesz Nálad, ált sok férfinél így van, ezzel számoljál N

2013. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

nyilván benne van a hiba hogy leáll veled.de te sem lehetsz valam sikeres ha nős férfiakkal kell kavarnod


most mondjam azt hogy én meg megdugom a feleségét és akkor egyenlítődik minden oldal??:DD áhh tuti idős már.

2013. márc. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem akarok komoly kapcsolatot, nem akarom, hogy elhagyja értem a családját, azt akarom, hogy megkapjam végre valamilyen módon és utána hátha elmúlik a varázs... ha ez csak egy csókot jelent, akkor annyi, talán ez is elég lenne, hátha akkor már nem lesz annyira érdekes, mert az enyém lett.
2013. márc. 13. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!