Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kiszolgáltatottak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kiszolgáltatottak a lányok?

Figyelt kérdés

Pl ilyenkor gondolom a kapcsolatra. Egész életükben a terhesség nehéz, fájdalmas dolog. Esetleg a menstruáció de az... minden kapcsolatot a fiú kezd, a lány csak ül s vár, mért nem megy oda a lány a fiúhoz? Mindig a fiú kell felhozzon témákat meg stb, ezért van a kinos csend is.

Miért van ez?


2013. júl. 9. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mesevilágba élsz.Az élet nem ilyen.Igaz sok pasi félénk.Nem mer kezdeményezni.De arról sok sok nő/csaj tehet...

A beszélgetésben kapcsolatban egyenrangú felek vagytok,és igen a férfiaknak is vannak nehézségeik!

2013. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem van barátnőm, de mindig tőlem várja el, hogy mondjak valamit. Ő soha nem kezd semmi témába mindig várja, hogy mondjak én valamit... De általában a férfiaknak a nehezebb:(
2013. júl. 9. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Nomost az, hogy nem tudtok beszélgetni nem általában a lányok hibája, csak a te kapcsolatodé. Az meg, hogy normális esetben nem a lány udvarol a fiúnak, szerintem teljesen érthető.
2013. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

kimondta hogy azok?!

a terhesség meg amugyis tul vna spirázva az egész dolog, örülnek akkor a nők, ohgy mindneki ugy ugrál, ahogy ök fütyülnek, és azt/annnyit ehetnek amit akarnak


én nemsajnálom őket kicsit sem. ha ujra születhetnék egészbiztos nőként tenném.

sokkal könnyebben lehet érvényesülni, mondjon bárki bármit, egy szép nő remek melot kap, gazdag pasit, és sosem lesz anyagi gondja!


és még nem si beszéltem arról hogyha még le is fekszenek ezzel azzal ,hogy elgyen munkájuk...szal...


kapok egy 1 % os hasznosságot most, de nemérdekel, mert r*hadtul nemsajnálom a nőket!


Tisztelet a kivételnek! akik tényleg keményen dolgoznak! gyerket=keket tartanak el egyedülálló anyaként! nah az a nemkis dolog!

de az irodai munka, a tanári állás, meg az hogy háztartásbeli...nah nehogymár hogysajnálni keljen...

2013. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is erről beszélek, mint a kedves utolsó :) megbszni és otthagyni :))
2013. júl. 9. 13:29
 6/11 A kérdező kommentje:
De tudunk beszélgetni, viszont kezdek belefáradni abba, hogy hónapok óta csak én beszélek ő meg válaszol max 1 szóval...
2013. júl. 9. 13:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már messze nincs így. Fiúk és lányok is kezdeményeznek és mindkettőből van zombi. Találd meg a hozzád illőt.
2013. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyád p@csáját. Menj és szülj két gyereket, szakadjon szét a gátad, vajjúdj nyolc órákat aztán mondd hogy a szülés túl van spilázva! Eldobom az agyam komolyan mondom...
2013. júl. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#4: édesanyádról is ilyen jó véleménnyel vagy amúgy? Te szegény-szegény kisfiú.
2013. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

háááh mondtam hogy jönnek amjd a felháborodások.

8 óra jahhj jó hoy kibírjátok...és előtte a 9 hónapből ha nemis végig, de az utolsó 3 hónap egészbiztos mese habbal az egész mindneki a talpatokat nyalja....

8 óra szenvedésért ez nem akkora ár.

ha tudni akarod édesanyám a megszületésem előtt 7 hónaposan is dolgozott, akkor hagyta abba, s még egy éves sme voltam már visszament dolgozni, mert kellett a pénz. szóval nézetek már magatokba modern anyukák, akik 3 évig simán otthon vannak a gyerekkel....

2013. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!