Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Szeretitek a, , jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szeretitek a, , jó lányokat"? Ha igen, ha nem írjátok le hogy miért.

Figyelt kérdés

Kort is írjatok.

Köszi :)



2013. júl. 9. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert miért ne?
2013. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az milyen? :D
2013. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit takar ez pontosan. :D F/17
2013. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én kimondott ,,rosszlány'' párti vagyok. Nekem valahogy sokkal jobban bejön az extravagancia.
2013. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jah és 28/F
2013. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem érdekel hogy rossz vagy jó csak legyen szexy és jöjjön be a stílusa
2013. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy jó vagy rossz szerintem inkább legyen benne valami ami megfog benne.
2013. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretem a rendes korrekt csajokat,akik nem csak két lábón járó b..szni való lelketlen senkik.Szeretem a korrekt csajokat,mert előhozzák belőllem a szerelmet és nem csak azt hogy jaj de jó lenne ezt meg azt megdugni.Ha megismerkedek egy jó csajjal,egyből látom a nők lelkét és ha a közelmebe kerül egy ilyen ó csaj,egyből szerelmes leszek beléje,mivel olyan kevés manapság a jó csaj.Olyan aki a lelkében jó.
2013. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kinek mit takar a jó és rosszlány fogalma:D

Most ez miben mutatkozik meg?

Jó aki nem jár el bulizni, szeret otthon, főzni, takarítani, visszafogottabb a külső?

Rossz aki szeret flörtölni vagy falja a pasikat, mindene a szex, dögösen öltözködik, fékezhetetlen?

Szerintem egyik sem jó, mert ez a két véglet.

Egy igazán jó nőben(Ha kapcsolatot szeretnél persze) meg kell lenni mindkettőnek, alkalomhoz illően:D

Ha már megállapodik egy férfi, nem biztos, hogy örülne, hogy meleg vacsora helyett a barátnője bulizgat pl.

Tehát mit értünk azalatt, hogy "jó lány"?

2013. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen mert a rosszaktól sok esetben undorodom, nem tom pontosan megmagyarázni, max az lehet az egyik tényező hogy az ártatlanság vonzó, de ne legyen prűd...

F19

2013. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!