Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnam egy olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam egy olyan nő cimet megtalalni akinek csak a nevet telefonszamat es azt a varost tudom ahol lakik?

Figyelt kérdés
Netes tudakozoban mar probalkoztam de nem ad ki semmit mert gondolom titkosak az adatai
2013. júl. 9. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2013. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Melyik város az?

Nagy-kicsi?

2013. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle.
2013. júl. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felhívod és megkérdezed HUEHUEHUEHUE
2013. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha vezetekes szam,akkor telefonkönyvben megtalalod,amugy fogalmam nincs.
2013. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mobilszam es nagykanizsai ugyhogy nem olyan kicsi varos
2013. júl. 9. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
mi a teljes neve?
2013. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jo persze tudom hogy az lenne a legegyszerubb ha megkerdeznem de nem akarom mert azt mondta multkor nekem hogy szeretne ha valamivel meglepnem es arra gondoltam hogy egyik nap mikor megy haza munkabol ott varnam egy csokor viraggal
2013. júl. 9. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!