Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járok mindig így? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járok mindig így? Miért nem tudom megtalálni az igazit? 18/F

Figyelt kérdés

Nagyon bánatos vagyok. Tetszett egy lány(17), aki szép, vékony, és eleinte kedves, de amikor sétálni hívtam, azt mondta nem lehet, mert nem kellek neki. Előtte, decemberben is tetszett egy fekete hajú lány(17), vele is kedves voltam,de ő se akart, durva volt velem, kérte, hogy többé ne köszönjek neki. Azelőtt még vagy 5 ilyen volt.

Le vagyok törve. Nem tudom, mi a rossz, ha őszinte, kedves, megértő vagyon a lányokkal, mindig a legjobbat akarom nekik.Sohasem bántanék meg egyet sem. Pár hónapot várok, míg sétálni hívom. Így hívom el: Van kedved kicsit sétálni velem? vagy Lenne kedved eljönni sétálni?

Nem tudom, mi kell ezeknek a lányoknak.

És nem vagyon csúnya, a lányok szerint jól nézek ki, de a csajoknak a durva, csapodár, trágár, kigyúrt fiú kell. Ezek a csitrik nem látják be, hogy mennyi szeretet tudnék nekik adni.

Kérem segítsetek.


2013. jún. 22. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert az igazit keresed.Élj szórakozz .majd fogsz találni olyan lányt aki illik hozzád
2013. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
feküdj a sinelkre,keresztben!
2013. jún. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor ilyen jellegű kérdést olvasok tudod mi jut eszembe és min szomorodok el? Itt vagy te aki elvileg egy kedves, őszinte fiú, aki normálisan közeledik a lányokhoz. Na már most vannak azok a lányok akik bunkó módon visszautasítottak. Eredménye, hogy egy idő után eleged lesz és belekezdesz az általánosításokba, hogy MINDEN lány ilyen meg olyan és felszínesek, csak a pénz érdekli őket stb... stb... Utána hiába fogja mondani neked bárki is, hogy de márpedig ne így gondolkodj, egyik füleden be, másikon ki(tisztelet a kivételnek, akik tudnak változtatni)

Habár a kérdésedre nem adtam választ, kérlek.. ne válj olyanná amit fentebb leírtam. Maradj kedves stb.. (remélem olyan vagy amilyennek megírtad) mert komolyan higgy abban, hogy vannak értelmes lányok, akik téged fognak értékelni és nem azokat akik bunkók vagy még sorolhatnám. Ne add fel hisz még fiatal vagy.

2013. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell feladni, max legyél egy kicsit rámenősebb, ne várj olyan sokat ameddig elhívod őket.
2013. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi megnyugtató válaszokat. Igen, én valóban kedves és hűséges vagyok a lányokkal. És nem általánosítom őket, hanem minden új lánnyal kedves vagyok. :))
2013. jún. 23. 12:48
 6/7 anonim válasza:
Sztem nagyon cuki vagy..:-)
2013. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2013. jún. 26. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!