Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallgasak a szívemre és ne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgasak a szívemre és ne az eszemre?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik meg minden, és már régóta elhatároztam, hogy megteszem az első lépést de valami mindig visszatart..A syívem azt sugja, hogy bátran írjak rá chaten de az eszem az egészen mást. Ilyen esetben mit kell tenni. Nagyon elbizonytalanottam és szükségem van segitségre..
2013. júl. 9. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ráírhatsz nyugodtan, azzal még semmi gond nincs.
2013. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mitől félek? mindig az utolsó percben gondolom meg magam :(
2013. júl. 9. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig az ész. Az érzelmek csak kétes eredményű cselekedetekhez vezetnek, amiket később sokszor megbán a paraszt. Szóval szerintem mindenképp következetesség. Ha élőben ismerek szerintem ne írj rá, mert az szerintem kapásból változtat két ember kommunikációján úgy általában. Szóval, ha komolyan gondolod, hogy ez a gyerek itt akár be is tehetné (szerelem, stb) akkor ne írj rá szerintem.
2013. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tény hogy ismerem élőbe stb. de a szia-szián kivül nagyobb beszélgetés nem nagyon történt. Ezért gondoltam, hogyha ráírok ak felfigyelne rám.
2013. júl. 9. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Te tudod :) én igazából nem értek a csajozáshoz meg ezekhez. Viszont a webes alapú kommunikációról tudok. :)
2013. júl. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!