Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

Volt barátommal már 2 éve nem vagyunk együtt, első szerelem voltunk egymásnak. sokáig ment a huza-vona, de nem békültünk ki, sajnos nagyon elfajultak a dolgok.. lényeg, hogy új profilja lett facebookon, eddig le voltam nála tiltva, most viszont nem tette meg. kicsit mintha várná, hogy írjak rá. de lehet hogy csak beképzelem... a szívem azt mondja, hogy megérne pár sort (szeretném a tudtára adni, hogy utólag már belátom a hibáimat és tudom, hogy én is épp úgy elrontottam), az eszem viszont azt mondja, hogy ne írjak. kibékülni nem akarok vele, mert nem működne, de jól esne tudni, hogy mi van vele, jól van-e...

ti mit tennétek?


2013. jún. 17. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudod, attól még hogy szakítottatok még lehetek barátok. Az hogy megkérdezed hogy van mi van vele nem azt jelenti hogy megint össze akarsz vele jönni lehet hogy ő félre értelmezi..:D
2013. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az eszedre hallgatsz jobban megéri ezt te is tudod..
2013. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
anno szerettem volna, hogy barátok legyünk, de részéről nem működött, sokáig vissza akart kapni. illetve az elmúlt fél évben voltak egyéb zűrök is ami miatt "utáljuk egymást". pontosabban én őt nem, mert megbocsátottam neki mindent, de ő eddig nem tudta megbocsátani, hogy elhagytam.
2013. jún. 17. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd békén.

Én például nem örülnék ha az exem írna. Egy időben nyomult is, örülök, hogy megszabadultam tőle.

2013. jún. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak megalázod magad,ha írsz neki,de ahogy érzed.
2013. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. jún. 17. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!