Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszanyalt a fagyi. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszanyalt a fagyi. Mit tehetnék? Túl sok partner?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok.Eddig 6 lánnyal volt szexuális kapcsolatom.A mostani barátnőm erre rákérdezett.Én őszintén elmondtam neki mindent.Hogy nem bánta. Meg.Szerettem csinálni velük,és azt is ,hogy őt szeretem vele vagyok.Rajta kívűl nincs mást.

De azt mondta rendkívűl csalódótt és elvesztettem a bizalmát.

Az oké,hogy csalódott de miért nem bízik bennem?Mit tehetnék,hogy megmentsem a kapcsolatot?Mert így nem folytathajuk!


2013. júl. 9. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagy neki időt
2013. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
És mi köze az eddigi kapcsolataidnak hozzá? Semmi. Sík debil a csaj, hagyd a fenébe.
2013. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért nem kellett volna elmondani, hogy szeretted csinálni velük, meg hogy nem bántad meg. Azért ez elég rosszul eshetett neki... fordított esetben te lehet nem sértődnél be, de nők és férfiak lelki világa között azért elég nagy a különbség.
2013. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
6 lánnyal? Az teljesen normális. Most mégis mire számított?
2013. júl. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de én sem értem a lány hozzáállását. Nyilván, akinek kapcsolata van, az jól érzi magát a párjával, így voltál te is az exeiddel. Jó volt a szex? Ez is előfordul, nem csak az aktuális párunkkal jó a szex. Nem értem, hogy ezért miért kell hisztizni (mert ez a csalódtam benned-duma ez tipikusan az.)
2013. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre beszélj vele, kérj bocsánatot (bár szerintem nincs miért haragudnia), és biztosítsd, hogy csak ő számít neked. Ha az egyszerűbb utat akarod, akkor meg dobd.
2013. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy indok tudod mint a nyuszikát ha van rajta sapka azért verik meg ha nincs akkor azért Hat csaj nem a világ, Julio Iglesias többezer nővel volt állítólag... Szóval ha ezért nem akar veled lenni akkor ne is bánd kitartás
2013. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nő létemre több férfival voltam, ha a jövőbelim ezen cirkuszol akkor pápá.:)
2013. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!