Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok belé, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de teljesen zavarban vagyok amint meglátom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályunk táncmulatságra készül és teliesen bele vagyok zúgva abba a lányba, akit a páromnak választottam. A közelében annyira zavarban vagyok, hogy csak mosolyogok mint a vadalma. Partnernek is úgy kértem fel, hog azt gondoltam, menten elbújok. Szeretnék ezen változtatni, beszélgetni vele, jobban megismerni de nem megy, úgy izgulok. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm.

2013. ápr. 12. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mennyi idős vagy de nagyon cuki amit írtál :D ha bejössz a lánynak akkor nem baj ha zavarban vagy sőt szerintem mondhatod is neki de ha nem akkor ugyanúgy mondhatod neki hogy zavarban vagy A TÁNC MIATT így nem lesz neked sem kínos ha ő nem úgy gondol rád. Viszont megosztasz vele valamit magaddal kapcsolatban így ő is jobban megismer:) Utána lehet ez a beszélgetés kiindulópontja, megdicsérheted milyen ügyes,megkérdezheted táncolt-e régebben stbstb. De semmiképp ne görcsölj rá, mert az taszítóbb.

15/L

2013. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :) amugy mi is 15 évesek vagyunk
2013. ápr. 13. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Talalkozgass vele es egy ido utan amikor mar jobban megismertetek egymast nem fogsz izgulni!:)
2013. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!