Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha egy kérdésnél, ahol valaki azt részletezi, hogy tetszik neki valaki magadra ismernétek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 17:20
 1/7 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Nekem már volt ilyen.DD Nagyon megijedtem, mert arról szólt a kérdés, hogy egy fiú szerelmes lett a legjobb barátnőjébe. És önmagát, a lányt, és a szituációt is pont úgy írta le, ahogy az velünk megtörtént, de nekem nem tetszett a legjobb barátom, így utána egy kicsit távolságtartóbb lettem, de észrevette, megbeszéltük, és kiderült, hogy kicsitse akar elcsábítani:DD
2013. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2013. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Röhögnék de nagyon és természetesen válaszolnék
2013. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha épp nincs senkim,akkor: "Add,hogy ne az legyen a következő kommentje,hogy "ezért fogom elrabolni,mert ha nem lehet az enyém,akkor másé sem"" :D

Ha van,akkor nem izgat különösebben.

2013. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Oda írném, hogy szia xy :DDD
2013. júl. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg első körben csak megkérdezném, hogy ő kicsoda.
2013. júl. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na most a kérdésed miatt minden kérdésben azt nézem, hogy lehet hogy rólam szól :D

De amúgy meglepődnék nagyon, ha egy kérés egyértelműen rólam szólna.

2013. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!