Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki tetszik. Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik. Ő 15éves én 14. Megmondjam neki, hogy tetszik nekem? Lányok ti elmondanátok? Fiúk ti mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát hogy mit reagálnék, az attól függ, hogy az a csaj tetszik-e nekem, aki kérdi.
2012. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ,hogy tetszik e a lány.Ha nem finoman visszautasítanám.

Amúgy mond el nyugodtan

2012. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerinted a párkapcsolat kategóriába tartozik? Mert szerintem nem!! A Randizás kategóriába kellett volna írnod!!
2012. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és bele halsz ha ide írta???? nem kell mindig kritizálni mindenkit !!!!!!
2012. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
próbálj vele közös programmot szervezni ha mindig le mondja akkor nyilván nem jössz be neki de ha szívesen el megy veled akkor igen.
2012. nov. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
reagálás: ha nem tetszik finoman visszautasítanám nem szokásom bunkónak lenni :D ha meg tetszik akkor el hívnám randizni vhova mozi,étterem vagy bármi.
2012. nov. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pasik utálják a nyomulós ribiket!
2012. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség ha olyan csaj nyomul rám aki tetszik örülnék neki k*rvára nem érdekel hogy én udvarlók neki vagy ő nekem. ha meg nem tetszik akkor mind1
2012. nov. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!