Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba, mikor elmondtam neki mit érzek iránta azt mondta, hogy térjünk vissza rá később. szerintetek ezt most, hogy értette? Vajon ő szeret engem?

Figyelt kérdés
mielőtt elmondtam neki az érzéseimet sokat beszélgettünk(élőben), és sokat chateltünk... azóta pedig mégtöbbet... ez jelent valamit?
2013. júl. 9. 22:11
 1/9 Justicar ***** válasza:
Attól függ. Hány éves a srác, és mennyi idős vagy te?
2013. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én 14(nemsokára 15)

ő 17

2013. júl. 9. 22:22
 3/9 anonim ***** válasza:
ha szeretne nem ezt mondta volna. Ne fuss egy fiú után se. Lassan már a mai tini lányok kisérik haza a fiúkat a randi után és a lány visz virágot is. Lányok hol marad a tartás????
2013. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, szeret...
2013. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszy az eddigi válaszokat...

de szerintetek nem meri elmondani h ő is szeret??? :/

2013. júl. 11. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Vagy nem meri elmondani, vagy nem szeret úgy.

És légy oly szíves az y-t mellőzni. Köszy. Hupsz...

2013. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szerintem ha ő akarna is valamit tőled akkor nem mondta volna azt hogy térjünk vissza rá kéősőbb hanem rögtön mondta volna a reacióját. ne várj tőle semmit ha szeretne vagy valami rögtön elmondta volna.
2013. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet,hogy szeret,csak időre van szüksége:)
2013. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy az van, hogy Ő még nem gondolt erre, és most időre van szüksége, hogy átgondolja, hogy mit érez pontosan irántad. Vagy Ő nem érzi azt, amit te, és reméli, hogy ebből, hogy "térjünk vissza később erre", levetted. Minden esetre nekem is ezt mondta egyszer egy srác és nem lettbelőle semmi. Aztán jó nehezen elfelejtettem.
2013. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!