Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontotta el? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontotta el? Egyáltalán velem van a baj?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal a neten. Találkoztunk is, pár napja. Facebookon két képet láttam róla (2 évvel ezelőtti), az alapján 'nőttem be', hogyan is néz ki.


Szóval találkoztunk. Valahogy máshogyan képzeltem el. Facebookon feltűnően jól elbeszélgettünk, szinte egyből megtaláltuk a közös hangot.


Viszont, akkor találkoztunk, más volt a helyzet. Aranyos volt, meg minden. Viszont 'magamba fordultam', mert totál máshogy képzeltem el (sokkal karakánabbnak, magabiztosabbnak, talán még helyesebbnek is egy picikét). Szinte végig ò beszélt, kerültem a szemkontaktust, az óráját néztem (15 perc után elköszöntem volna tőle). A végére már jobb volt a helyzet.


Aznap szinte egyből írt Facebook-on, hogy milyen szép és jó volt a helyzet (gyakran mondta még a 'randi' előtt, sőt, közben is hogy menjek majd fel hozzá, de mondtam, hogy nem élnék a 'lehetőséggel').


Pár napja nem keresett. Bevallom, én sem kerestem. Örültem, hogy végre 'fellélegeztem', mert a munkája miatt sokat van fent Facebook-on, ergó sokszor ír.


Ebben a helyzetben mi a helyzet? Mit kellene tennem?



2013. júl. 9. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha már ahhoz elég nagylánynak tartod magad, hogy randizz, akkor ahhoz is elég érettnek kellene lenni, hogy odaállj elé és megmondd, hogy bocs, te nem erre számítottál és nem akarod folytatni az ismerkedést
2013. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"A nemzetközi helyzet fokozódik." Nem hinném, hogy bármit is elrontottál volna, egyszerűen élőben a srác is más volt, mint amit vártál, illetve hát gyakran megesik, hogy pl. neten megy a beszélgetés, élőben meg akadozik. Ha akar, akkor nyilván keresni fog, max. még annyit tehetsz, hogy írsz neki, hogy tisztázni szeretnél pár dolgot, aztán meglátod, hogy mi lesz a folytatás.
2013. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1: nem vagyok akkora bunkó, hog az első perben, amikor megláttam, megmondom neki, hogy 'bocsi nem erre számítottam, szia' és el is megyek. Adtam a 'helyzetnek' egy esélyt, hàtha csak rosszak voltak az előérzeteim...
2013. júl. 9. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!