Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amióta van barátnőm akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta van barátnőm akit szeretek, azóta egyfolytában dugni akarnak velem a nők és le sem szállnak rólam. Elötte nem is érdekeltem őket. Miért van ez? Van valami kis jeladó érzékelőjük?

Figyelt kérdés
Eszembe nem jutna bármit is csinálni más nővel,de már már zavaró mennyi nő akar tőlem valamit.Elötte amikor egyedül voltam marhára nem érdekeltem őket.
2013. júl. 9. 12:44
 1/2 kudos válasza:
ilyen az élet. ha szereted a lányt, úgy sem érdekel más. ha más is érdekel nem szereted a lányt . ennyire pofon egyszerű. :)
2013. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Szerintem egy kapcsolat jót tesz a kisugárzásnak, önbizalomnak, és ez az, ami jobban vonzza a csajokat.
2013. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!