Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amit lentebb írok attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amit lentebb írok attól szerintetek elérzékenyül egy 20 éves lány?

Figyelt kérdés

talán igazad van el kell válnia az utjainknak... de azt ne várd h könnyen viselem ennyire meghatározó ember még nem volt az életemben... életem legjobb barátja vagy soha nem foglak elfelejteni megpróbállak elhagyni de nem foglak keresni ha egyszer elérem h ne hiányozz akkor többet nem akarok veled barátkozni mert ezt fájdalmat örülök ha most leküzdöm...köszönök mindent köszönöm azokat a telefonbeszégetéseket köszönöm h megbíztál bennem és a féltett titkaidat is elmondtad köszönöm h ennyi rosszat elnéztél... köszönöm h rád mindig szamíthattam köszönöm azt a sok nevetést amit veled éltem àt azt h vigasztaltál mikor.magam alatt voltam h bármit.mondam nem adtad tovább köszönöm azt a sok beszélgetést ami alatt még tanulhattam is köszönöm h elviselhetővé tetted az iskolát köszönöm azt a sok hülyülést és a legfökébb azt köszönöm h életet adtál nekem ha te nem vagy valószínüleg egy vissza huzodo ember vagyok KÖSZÖNÖM A BARÁTSÁGODAT kérlek csak a jóra emlékezz ha zaklatlak akkor azt nézd el mert ez lesz életem legnagyobb lelki harca ég veled az egyetlen igaz barátom sajnálom

Épp most


2013. júl. 10. 00:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a lányt.
2013. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő lehet, de én biztos nem.:D
2013. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha fontos voltál te is neki, akkor biztosan.
2013. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennél reggeli cigi közben jobbat találok ki, bocsi..
2013. júl. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 C. Obvious ***** válasza:
Ja főleg akkor ha ő is szokott gyakorizni
2013. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha kicsit kevesebb helyesírási hiba lenne benne, akkor biztos...
2013. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 birnir ***** válasza:
Szerintem jó szöveg és szerintem igen :) !
2013. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 moonlightsentinel ***** válasza:
Ezt most nem kötekedésképp mondom, tényleg, de vesszőket tegyél bele, mert így jobban figyel az ember arra, hogy hol is van a mondatnak az eleje meg a vége, mint a tartalomra.
2013. júl. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem az volt a kérdés h egy egoista dohányos kretén vagy
2013. júl. 10. 00:14
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
hát én ettől nem érzékenyülök el, sztem kicsit nyálas, bár ha valami hasonló szituációban kapnék levelet, akkor lehet f.snék, hogy öngyilkos akarsz lenni.
2013. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!