Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ennek semmi jelentősége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ennek semmi jelentősége nincsen?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán bánt velem, szinte mondhatni azt, hogy kutyával különbül bánnak az emberek, ahogyan ő velem akkor. Arról nem is beszélve, hogy megcsalt az exével, kibeszélte a dolgaimat, stb... Rövid ideig voltunk együtt, de muszáj volt szakítanom vele, nem tudtam már elviselni. Viszont azóta sem tudom elfelejteni. Este pl. vele álmodtam, hogy milyen jól megvagyunk, csókolóztunk, stb... 1 év telt el. Volt azóta más kapcsolatom, randizni is járok.
2013. júl. 10. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hmm. Miert fontos neked? Mit kaptal tole amit mastol nem?
2013. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az első pár hét szép volt. akkor sokat foglalkozott velem. folyton fogta a kezem, csókolgatott mindig, és ölelgetett. utána megunt, vagy nem tudom, de állítólag mindenkivel ezt csinálja. de én nem tudtam hogy ő ilyen ember, mármint hogy kihasználja a nőket.
2013. júl. 10. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet a te sorsod volt megtanitani ot arra hogy hallgasson az erzelmeire es tisztelje azt aki szereti ot. Te leleptel mert ugy konyebb volt szamldra de megis a szived mast mondott neked TALAN. Megerezted benne azt amire vagytal csak megfutsmodtal a problemai elol. Megertetted miert csalt meg? Adtal neki egy eselyt hogy mas ertekrendet tanuljon toled: tisztelet, bizalom, szeretet. Segitettel neki elgondolkodnk dolgokon es magaba nezni?
2013. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
volt neki barátnője!!! amiről nem is tudtam, még szép hogy nem maradok mellette!!! dührohamai voltak és lekiabálta a semmiért a fejemet! megzsarolt szakításkor is!! megalázott a barátok előtt is többször! a többiről meg ne is beszéljünk! hogy miket talál ki rólam és terjeszt. az ilyen nem emberi lény.
2013. júl. 10. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Megis most errol a nem emberi lenyrol almodsz es arra vagysz barcsak jol meglennetek. Vajon miert? :)
2013. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem írtam olyat hogy arra vágyom, csak egy év után vele álmodtam. ennyi.
2013. júl. 10. 12:56
 7/8 A kérdező kommentje:
az első 2-3 hetet szépen megjátszotta, hogy elcsábuljak. ennyi.
2013. júl. 10. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Lefekudtel vele? Es ha igen milyen volt?
2013. júl. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!