Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! A vöröses...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Fiúk, férfiak! A vöröses színeket tényleg izgatóbbnak tartjátok egy lányon, vagy nincs jelentősége?

Figyelt kérdés
Nekem a bordó a kedvnc színem, gyakran járok ilyesmi színű ruhákban. És tegnap mondták ezt nekem ismerőseim, meg kérdezgették, hogy kit akarok felszedni, hogy olyan sokszor vagyok ilyen színben. De nem azért veszem fel, hanem azért mert tetszik. És ezek nem miniruhák, meg mélyen kivágott felsők, hanem visszafogottabbak, csak hát a színük. És nem mindig ilyenekben vagyok, csak azért gyakran. Ugye nem közönséges? A fiúk erről mit gondolnak?
2013. júl. 1. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én személyszerint igen, mert a vörös a kedvencem. 20/F
2013. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Qurvás :)
2013. júl. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nemkülönösebben.

ha egy nőnek marhajóláll egy ruha, és szexi/dögös benne, tulajdonkppen mindegymilyen színű.


halkan jegyszem meg, hogy én ezért az ujfajta neonzöld, nneon pink, neon naracssárga színekért vagyok oda lányokon. már messziről k lehet szúrni az iylet, és az esetek 90% ában jó nők viselik :D :)

2013. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nálunk az ilyen neonzöld, neonpink, neonnarancssárga színeket leginkább a brazil lányok szokták viselni. :D
2013. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más áll jól, de a legutóbbi barátnőmön ez állt szerintem a legjobban.

De a saját véleményem helyett adnék egy kis leírást, ami nem vélemény alapú:

A piros hagyományosan a szenvedély színe. Ilyen jelentései is vannak még az elmében, designokban használva:

melegség, düh, izgalom, erő, szerelem, szenvedély, tűz, vér, szélsőséges érzelmek, harc. A történelemben képviselt nemességet, felségességet és diadalt is. Általában erőszakos és izgalmas színnek tartják.

A piros szín látványa növeli az ember anyagcseréjét, a légzést, növeli a vérnyomást. Nagyon jól látható, ezért is ez a színe a stop tábláknak és a tűzoltókészülékeknek. A címertanban a piros a bátorságot jelképezi.

A designban a piros a szöveget és a képeket előtérbe hozza. Arra ösztönzi az embert, hogy gyors döntést hozzon. És természetesen erotikus érzelmek keltésére is használják.


Szóval ha valaki pirosat vesz fel, akkor nagyon könnyű azt gondolni, hogy szexi akar lenni, és fel akar szedni valakit, mert az emberek ezzel kötik össze a fejükben. "Nagyon látható akarsz lenni, és szexi akarsz lenni" gondolják ők.

2013. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!