Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevettétek, hogy az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy az itteni válaszolók nem tudják mit beszélnek?

Figyelt kérdés
Eleinte azt hittem, járnak ide jó fej, értelmes emberek is, de látom hogy a legtöbb azt se tudja mit beszél, és azt hiszik jó emberismerők meg ők a janik. Az összes kérdésre már kivétel nélkül a beszólogatások, hogy "te nyomorék/agykárosodott vagy", "tuti cigány vagy" meg a "sose láttál még pinát", módszeresen kérdező vs válaszolók felállás, mikor le merem fogadni, hogy amiket írnak az inkább rájuk illik. Én is beszólogatok, de nem sablonosan meg nem válogatás nélkül. Nem tudom eldönteni, hogy ide csak 14 éves szarrágók, vagy csak 25 éves szüzek járnak észt osztani? Már annyira sablonosak és másolják a bevett szövegeket válogatás nélkül, hogy néha már kínos olvasni. Se nem értelmesek, se nem eredetiek, se nem humorosak, még is azt hiszik magukról.
2013. júl. 10. 12:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Attól, hogy nem vagy képes felfogni a szavakat, a mögöttes tartalmat, valamint a szarkazmust, még nem biztos, hogy mi vagyunk a hülyék.
2013. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
igen sajnos. kaphatnank itt jo tanacsokat stb de ez lett a 12-13eves kolykok szorakozohelye
2013. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Igen igen, irónia, szakrazmus stb stb. Különben te is ugyanúgy trollkodsz, mint mások, sőt el is ismered. Ergó minek is panaszkodsz?:)
2013. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

De most ezen te csodálkozol?:D!

Mióta ide járok,teljesen más nõ lettem,amennyi impulzus ér a neten keresztüli marhaságoktól!Ezért ha lehet inkább már nem is válaszolgatok,csak olvasok....?!

2013. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igen, nem is a trollkodással van bajom, hanem hogy ugyanaz a szöveg megy mindenhova. Nekem minden beszólásom más:)
2013. júl. 10. 12:55
 6/26 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre PokerDwarf hogy minden órában kiteszel egy hülye kérdést.

Nemrég olvastam egy kérdésed, hogy a färkad nem konyul le, csak valszeg törülték.

Amúgy ahogy az első is elmondta ha hülye vagy ahhoz hogy megértsd az iróniát vagy nem érted a szarkazmust akkor ne foglalkozz vele.

Ha már itt tartunk elmentél orvoshoz a färkaddal?

2013. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A farkam lekonyult, nem törölték.

Értem én az iróniát és a szarkazmust, de erről beszéltem én a kérdésben??

2013. júl. 10. 12:57
 8/26 anonim ***** válasza:
Azért azt hiddel ,hogy a hudaid pasizni fognak. Inkább készítsd fel őket, mintsem eltiltsd. Ha felkészíted, akkor nem történhet akkora baj, mint ha eltiltod, majd tudatlan fruskaként olyat fog csinálni mint az a csaj, aki az animátorral k*rta végig a nyaralást, elhitetve magával, hogy lesz belőle valami :D
2013. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nem neked valo ez a forum. Minek is vagy it???
2013. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Na, de jó neked, hogy ilyen kreatív vagy és be tudsz szólni, ráadásul mindenhova mást. Ha te ezért jössz ide, hogy trollkodni tudj valahol ahhoz csak gratulálni tudok.
2013. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!