Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek ezt a hosszabb ideje szingli férfiaknál?

Figyelt kérdés

Általában az összes olyan pasi, aki már huzamosabb ideje szingli, van egy legjobb barátnője, aki olyan tipikus tökéletes csajszi (most nem a cicababákra kell gondolni), szép, jó fej ..stb

És titkon szerelmes belé.

Nekem majdnem minden férfi ismerősömnél így van ez, és ez a barátság akkor is megmarad, ha a pasinak barátnője lesz, és ugyanúgy megy tovább a rajongás a részéről. Ennek mégis mi értelme van? Annyira nyilvánvaló, hogy azt a csajt akarják, csak nem jön össze, és akkor jól jön egy pótlék barátnő...

Ti ezt hogy látjátok? Nem szemétség?

21L


2013. máj. 9. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem tapasztaltam még. Biztos nem egy környéken élünk.
2013. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez egy oltári nagy baromság, De fejtsd ki, hogy ki részéről és miért szemétség?
2013. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hú, nagyon érdekes kérdés, és van is benne ráció. Bár én nem túl gyakran tapasztaltam ezt eddig, de láttam már ilyet. Igazából, nagyon sokan mennek bele egy olyan kapcsolatba, ami a "ló nincs, jó a szamár is" elve alapján működik. Van, aki ennyivel is megelégszik és közben pedig kivár. Nem mondanám, hogy gerinces viselkedés a "szamár" titulusú lánnyal szemben...de nem sokat tehet ellene szegényke..főleg akkor, ha ő elvakultan szerelmes a srácba...

24L

2013. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt plátói szerelemnek hívják:D
2013. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azért szemétség szerintem, amit leírt a hármas válaszoló is. :)

Amúgy még szerencsére nem voltam ilyen helyzetben, de tényleg mostanában meglepően sok ilyet látok, és nem értem egyik fél részéről se, hogy ennek mi az értelme.

2013. máj. 9. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te még én más tájakon élünk errefelé nincs ilyen, csak elvetve 1-1.
2013. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyre több? nemhiszem, de azt, meg , hogy az "összes pasi" ahogy te fogalmaztál, az biztos nem igaz. Ne fogalmazz így, ha 2 ilyen helyzetről hallottál.. Az értelmét meg ne keresd, mert ezek érzelmek, megmagyarázhatatlanok.

Továbbá eleve ritka az a pár ahol egyenlően szerelmesek a felek, általában valaki titokban egy másikat szeret. Ezért is hullanak szét a házasságok, kapcsolatok, mert csak a "szamár" hagyta magát nekünk nem nagy Ő és ez mindig kibukik!

2013. máj. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez baromság.

Nálam standard állapot hogy 1-2 évig szingli vagyok, és sose szerettem bele egy lánybarátomba se. Max. megreszelném párszor oszt szevasz...

2013. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
most hogy így leírtad, tényleg. én is ismerek ilyen fiúkat.:O
2013. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ô az igazi. És csak azért van mert elérhetetle és tovább akar lépni, de nem megy neki. De nem megy neki ezért tartja a kapcsolatot.
2013. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!