Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ti fizetnétek azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti fizetnétek azért, hogy leszopjanak?

Figyelt kérdés

Miért igen és miért nem? Mennyit fizetnétek, ha igen?

Kort is írjatok pls.


2013. júl. 10. 14:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

lány vagyok

köszi a válaszokat:))

2013. júl. 10. 15:17
 12/17 anonim ***** válasza:

nem, soha.

miért nem? mert annyira nem vonz. párkapcsolaton belül esetleg, de ott se feltétlen akarnám.

akkor már inkább meghívni egy lányt valahova, szórakoznánk egyet, nem több értelme van?

35F

2013. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak egy kifejezetten széparcú, jó alakú lánynak/nőnek. :)
2013. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert a normális szintet túllépően bizalmatlan vagyok mindig és mindenkivel szemben.
2013. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az a baj hogyha penzert szopsz akkor ugy is kezdlnek. En mar fizettem szexert de az akkor eleg perverz is volt. Elvarom hogy kieljem a vagyaim ha mar jo osszeget adok erte. A legtlbb ember viszont szeretetre vagyik az agyban, nem azt hogy 12000-ert ugy hasznaljak mint egy szextargyat.
2013. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem de viszonoznám akár fiunak, akár lánynak (neki természetesen nyalással). F/31
2013. júl. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi ez, piackutatás? :D
2013. júl. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!