Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiaba olvasok akarhol hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiaba olvasok akarhol hogy, hogy szerezzek baratnot mindenutt csak a szexrol van szo mintha ez muszaj volna. En lelkitarsra vagyk foleg es nem csak szexre. Hogy talalhatnek olyat aki nem ver at?

Figyelt kérdés

Akarhol voltam alig talaltam olyan lanyt akiben meg lehetett bizni,es akivel osszejottem kiderult rola 1honap utan h massal jar.nagyon csalodott vagyok nem tudom hol talalhatnek megbizhato baratnot.

Ertelmes valaszokat lecci 15/f



2013. júl. 10. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
15 évesen még sehol.
2013. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én ugyanígy vagyok vele, csak fordítva (márminthogy ilyen fiú nemlétezik..)14/l
2013. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ameoland ***** válasza:
Az élet meg fogja tanítani fejezetenként, hogyan működik ez.És amikor azt mondod már mindent tudsz, könnyen lehet,hogy ismét meglep. Kicsit sablon duma..de szerintem tök így van. De ne tökéleteset meg ideákat keress. Egy kis kompromisszum mindig kell.
2013. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!