Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen lehet ok nélkül? Lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lehet ok nélkül? Lányoknak szòl a kérdés.

Figyelt kérdés
Màr 3 hònapja, hogy megjött az elsö havi vèrzésem. Szóval mèg csak kezdeti stádiumban vagyok. Az elözõ hónapban nem jött meg... ez lehetséges? de úgy kèrdezem, hogy még szûz vagyok!! Ha van ilyen akkor nincs semmi gondom? vagy most mi van? Nagyon aggódok... én is és a barátom is. (még nem feküdtünk le egymàssal!!) Segítsetek!!!!!!
2013. júl. 10. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért aggódsz, ha nem feküdtetek le?
2013. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

szerintem ez normális ha nem fekudtetek le akkor ne aggódjatok:)

még csak fejlodsz.

hány éves vagy?

2013. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, az elején még nem rendszeres. Majd beáll.
2013. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nyugi,ha még csak 3hónapja jött meg először akkor nagy eséllyel nem állt be a ciklusod,ilyenkor az is előfordulhat hogy nem jön meg minden hónapban,vagy sokat késik
2013. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom, hogy van-e ilyen, vagy valami baj van-e velem...
2013. júl. 10. 23:21
 6/11 A kérdező kommentje:
13 éves. Köszönöm mindenkinek a válszt! nagyon megkönnyebbültem.
2013. júl. 10. 23:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem 13 évesen jött meg, és csak most, 19 éves koromra állt be valahogy, de még így sem tökéletesen. Nem kéne aggódnod.
2013. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nincs semmi baj, nekem kapásból egy négy hónapos, majd 2 hónapos kihagyással kezdett, ez ilyenkor teljesen természetes :)
2013. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem 12 évesen jött meg először, és utána egy fél évet ki is hagyott. Aztán még volt, hogy kimaradt egy-egy hónap, az elején ez teljesen rendben van - legyen nálad mindig egy betét a táskádban, és akkor "meglepetés" se érhet!
2013. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kell par ev, mire beall.
2013. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!