Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik fiú és lány közti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú és lány közti barátság extrák nélkül?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekelne,mert van egy haverom,aki naponta chatel velem,és nagyon tetszik nekem.Én többet szeretnék tőle,de próbálom egyenlőre titkolni,mert várom,hogy ő lépjen. Létezhet az,hogy csupán barátságból írogat,vagy emögött lehet-e valami más is? Gondolom,hogy azért kell,hogy legyen valami vonzódás,ha minden nap kíváncsi rám....vagy tévedek?

Hasonló tapasztalat valakinél?


2013. júl. 6. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Létezhet, de ez többnyire a lány miatt van így. Szóval nekem is van egy csak barát lány barátom akivel sokat dumálunk, de ha rajtam múlna lehetne extrákkal is fűszerezni mert külsőre is nagyon bejön, csak hát pasija van meg amúgy se vagyok a tipikus zsánere :) 23/F
2013. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Fiú és lány között nincs igaz barátság, az egyik fél mindig többet érezz.
2013. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem hiszek benne, hogy "tisztán" létezik ilyen...és legfőképp tényleg a lányon múlik. Rengeteg fiú haverom van, és mikor sörözgetünk, mindig kibukik (gondolom az alkohol hatása), hogy hát szívesen együtt lennének velem, bár tudják, hogy kapcsolatban vagyok, és másrészről komolyan veszem, hogy barát az barát, partner az partner, és nincs átjárás :D

Néha kicsit gáznak érzem, hogy alkohol hatására "beindulnak"...de azért normálisak, mert nem lépik át a határokat... :)

2013. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magad is írod, hogy nincs. És nincs, nem tévedsz.
2013. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Van ha az egyik fél homo.
2013. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem létezik. Ismerősök lehetnek, de fiú és lány között úgy barátság nem létezhet. Kerülgetik egymást tudat alatt, amit barátság címszóval fednek, de az nem az.
2013. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az elsőnek: az írásod alapján pont olyan vagy,mint a szóban forgó haverom,23/F,és én a havercsaj,akinek van pasija!

Ha te vagy az,akkor jó ha tudod,igenis bejössz nekem! :D :D

Áh,de valószínű,nem te vagy az....Pesten laksz?

2013. júl. 6. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:
ahülye mázlista, na és itt a megerősítés, hogy tényleg nem létezik :P
2013. júl. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én is napi szinten beszélgettem interneten egy sráccal, aztán egymásba szerettünk. Húztuk ameddig lehetett a búcsút, de nem működött.
2013. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!