Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valami rosszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valami rosszat csináltam hogy ezt reagálja rá?

Figyelt kérdés
Facebookon beszélgettem egy lánnyal semmi rosszat nem írtam neki amúgy is ő írt rám és most mikor írtam volna neki hogy megyek aludni mert fáradt vagyok egy hosszú sort le ír nekem sértő szövegekkel itt egy kép a beszélgetésről: [link] ÉS most írjatok véleményt O.o Nem írtam neki semmi rosszat.:( Komolyan mondom nem értem a lányokat... 17/F

2013. júl. 10. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Helyesírás gyerekek!
2013. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és mi van akkor ha valaki elküldi ennek a Szél Bettinának ezt a gyakori kérdések kérdést?
2013. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hoppácska.

Amúgy lehet, hogy

- nem neked szánta

- valami haverja trollkodott (nekem egyszer shyguys klippeket posztoltak a szobatársaim az adatlapomra, mert nem léptem ki, amikor elugrottam hugyozni)

- valami marhaságba belepörögte magát, amiről neked lövésed sincs (pl párhuzamosan egy-kettő-három-négy srác is megbántotta, miközben chateltek facén).

- ő maga próbált trollkodni, csak nem sikerült.


Amúgy meg ne bánd, ez alapján nem tűnik túl okosnak.

2013. júl. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Jól kimostad a nevét. Az alsó sorban meg ott virít. Meg jó fáradt lehettél ha még 23:27-kor is ott voltál ahhoz képest, hogy 22:57-kor küldted el, hogy te az vagy. :D

Amúgy te ilyennel beszélgettél? Akkor is ilyen szépen írt? Mert ahogy fogalmaz, az bámulatosan fantasztikus, választékos és kreatív! Hihetetlen! :)

2013. júl. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Háh alul kicsíkozhattad volna a nevét :D szerintem ez egy droid ku.rva már ne is haragudj. Valószínűleg hülyíti a fiúkat is találj magadnak valami normális lányt! :)
2013. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
:)) de vicces hogy alul virit a neve, szakadok =))
2013. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerlek sem téged sem a csajt, plusz nem én beszélgettem vele így elég nehéz bármilyen választ adni. De a szellemi színvonal is verdesi a plafont..
2013. júl. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elbeszélgetek vele kicsit FB-n :D XDD
2013. júl. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 KiSSuE válasza:
én is egy ici picit xD
2013. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
huha!!! Bettike és a magyar nyelv szépségei... hagyjad hallod nem éri meg még gondolkozni sem rajta:);)
2013. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!