Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megfogja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi megfogja egy idegen nő fenekét az egy perverz állat, fordított esetben viszont ha a férfi nemtetszését fejezi ki, akkor mindenki melegnek titulálja. Miért?

Figyelt kérdés
Döntsük már el, hogy kell egyenlőség a nemek között, vagy nem!
2013. júl. 10. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak határok ha azt be tudják tartani nincs gond
2013. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mé', buz! vagy?!
2013. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
haha, nem mindegy, hogy milyen férfi fogja meg a nő fenekét. :)
2013. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, csak azt szeretném, hogy ha a nőnek szabad, akkor legyen szabad a férfnak is, vagy ha nem szabad nekem, akkor ne én legyek nevetség tárgya, ha leordítom a lábáról a csajt!
2013. júl. 10. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ez is igazságtalan.
2013. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Nekem ne fogdossa a s.eggemet egy nő se! Csak a farkamat, és aztán térdre - és már ott is a nemek közti egyenlőség... :)
2013. júl. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

már bocs, de a nemek közötti egyenlőségnek ehhez semmi köze. engem ne fogdosson idegen pasi, kikérem magamnak. én ugyanis nő vagyok és elvárom a tiszteletet. és én is megadom a tiszteletet azzal, hogy udvarias és kedves vagyok és senkinek nem fogdosom a fenekét....leszámítva a páromét szex közben....

ez intelligencia kérdése és kész.

2013. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
48%
"kikérem magamnak. én ugyanis nő vagyok és elvárom a tiszteletet." Férfi vagyok és én is ugyan úgy kikérem a tiszteletet magamnak, mint te. Itt fent a nemek közti egyenlőségről van szó, te meg itt rinyálsz, hogy jaj én jobban megérdemlem, mert nő vagyok. Gyalázatosan gusztustalan.
2014. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezaz!! Utolsó:! Bocs, hogy most írok, de nagyon is jól mondod! Viszont már a többit helyettem is megválaszoltad, mert én is ehhez hasonló választ akartam még hozzátenni na mindegy a lényeg, hogy mától most már akkor ketten vagyunk ugyanazon az elven.


Kérdező:! Igaz most hat év után válaszolok, de abban teljesen igazad van, hogy kell, legalább is kellene, hogy legyen a nemek között egyenlőség, ami hát lássuk be, hogy a mai napig sincs jelen teljesen ennyi. Akik meg abban a tudatban élnek, vagy gondolkodnak nemek közti egyenlőség na ennyit erről ilyenek csak a tündérmesékben léteznek.


/F/.

2019. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Úristen, ez a sok rinyáló pasi, kérlek áruljátok el, hányszor fogdostak meg benneteket nők???? Amúgy egyet értek, ha egy nő teszi ezt, az ugyanúgy gusztustalan, és tipikus, hogy főleg a férfiak mondogatják ilyenkor egymásnak hogy bzi vagy és társai. Miért kell egymást megaláznotok? A nők többsége pontosan tudja, hogy ez borzalmas érzés, de mivel az itt síró pasik többsége örülne, ha egy nő megfogdosná, nem veszi ezt komolyan. Egymást kérjétek számon, ne a nőket. Az biztos, hogy a nőket tilos fogdosni, hogy ti mit akartok, döntsétek el végre és tudassátok velünk. Bár én akkor sem fogdosnék meg senkit :-)
2019. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!