Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már valakivel is innen? Ha igen, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Arra lennék még kíváncsi, hogy hányan állítanak igazat magukról. Szerintetek? Volt már valaki, akiről tudtátok, hogy hazudik, illetve, hogy bizonyosan igazat mond?

Nektek amúgy mennyi privátotok van?:)


2013. júl. 11. 00:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Na, ki akar találkozni velem? :D
2013. júl. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

23 oldalnyi privát,persze egy embertől több is lehet.

Amúgy igen,tavaly összehoztam egy találkozót egy csajjal aki 200 km lakott tőlem Magyarországon,de mivel családdal pont oda mentünk rokonokhoz,le tudtam szervezni vele egy talit,bár nem lett belőle semmi,pedig tetszettünk egymásnak,már kihalt a beszélgetés is..

2013. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, és meg is szexeltem őket. Idestova már 3 lányt.
2013. júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3-as komoly?
2013. júl. 11. 00:25
 5/21 anonim ***** válasza:

na most akkor mi a kérdés? mert 5 kérdést is feltettél, most melyikre kéne válaszolni?

igen, találkoztam már innen 2 emberrel. és nem, nem vittem őket ágyba, ha azt akarod kérdezni. Sárkány, persze, kíváncsi lennék rád is, bár úgyis csak egy lúzer lennék a szemedben. :DD

volt már valaki, aki kétszer is mondott vmi zavarosan privátban, szóval nem mondhatott igazat.

és sok privátom van.

remélem, kielégítő választ sikerült adnom az összetett, szerteágazó kérdéshalmazodra.

2013. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Esküszöm neked, hogy komoly!


Az első pácienssel 1 évig jártam. A másodikkal és harmadikkal pedig csak kb 2-3 szex volt, meg egy pici érzelem, de járás nem. Miért olyan hihetetlen az ilyesmi?

2013. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
volt hogy fos volt, és volt hogy felejthetetlen :)
2013. júl. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ja és találkoztam egy negyedik illetővel is. Vele majdnem szexeltem, de végül rájöttem hogy nem vállalom be.
2013. júl. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Még senkivel nem találkoztam. 136 oldal privátom van.
2013. júl. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Felfújható Sárkány

Én :D

2013. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!