Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már feletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már feletek olyan, hogy valakivel sokáig leveleztetek/msn-ztetek, nagyon jól kijöttetek, és amikor élőben találkoztatok, nem tudtatok egymással beszélgetni?

Figyelt kérdés
Meséljetek.:)
2011. márc. 6. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
persze :P Aztán egy óra után valahogy mégis megtaláltuk a közös hangot élőben is ^^
2011. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudtunk beszélni, mivel csókolóztunk..:D
2011. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen, volt egy hosszú, unalmas és kínos délutánunk, és megváltás volt, h végre véget ért... ő még akart találkozni, de mindig volt vmi kifogásom :D 22/L
2011. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem volt még ilyen,eddig jól kijöttem a netes randikon a srácokkal.Bár csak 2-3 ilyen volt.
2011. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

volt olyan, hogy sokat beszéltünk msn-en és a randin is, nem volt kínos csend és a többi, aztán nem lett belőle semmi csak barátság. viszont nagyon jó barátság!

volt olyan is, hogy jól elbeszélgettünk, viszont Ő nem akart találkozni mint "hivatalos randi".

összegzésképpen nem hiszek már ezekben az internetes dolgokban. látni kell a másikat, úgy kell kommunikálni. akkor látod, hogy mit reagál, tudsz következtetni dolgokra.

abból, hogy órákat msn-eztek nem derül ki semmi. lehet, hogy unott képpel válaszolgat és közben írja a barátnőjének, hogy "ez a szerencsétlen fas*z már megint itt lóg rajtam", esetleg egy unalmas délutánját-estéjét tölti ki azzal, hogy van aki érdeklődik. ezek csak hiánypótló dolgok, ha valakit igazán érdekel a másik akkor szán rá időt, hogy találkozzanak.


A válasz megírásának időpontja: ma 20:45

te aztán baromi kedves lány lehetsz!

2011. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen. De nem chaten ismerkedtünk meg, hanem megtetszettünk egymásnak iwiw-en, és nagyon sokat beszélgettünk MSN-en, fél nyarat így átbeszélgettük, megvolt a közös téma és, ha lehet ilyet mondani neten keresztül akkor a "vonzalom" is.

És hát ugyebár mindketten kíváncsiak voltunk, hogy személyesen milyen lenne, és találkoztunk!

Életem legunalmasabb és legrosszabb randia volt!

Nem tudtunk miről beszélgetni, nagyon zavarban volt a srác és valahogy nem jött össze! Nem is erőltettük aztán a dolgot! :)

De levontam a tanulságot, soha többet ilyen netes dologba nem megyek bele!

2011. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Velem volt már ilyen. Egy hónapon keresztül naponta többször váltottunk emailt, az utolsó héten pedig már msneztünk is, amikor végre találkoztunk. Ezek a levelezések gördülékenyek voltak, mindig volt mit mondani a másiknak, jól megértettük egymást, nagyon sokat írtunk egymásnak. Az első randin aztán 3 igen hosszú és kínos órát töltöttünk együtt, alig volt közös téma, szinte csak szótlanul álltunk egymás mellett.

Mivel tudtuk, hogy mi megértjük a másikat, csak túl sokat vártunk el ettől a randitól, görcsös volt a dolog, ezért mindezt megbeszéltük, azóta teljes harmóniában és boldogságban vagyunk együtt :)

2011. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem volt mer akivel netes előismeretség után találkoztam mindegyikükkel igyekeztem hamar találkozni. igaz 1 hónapot msn eztünk előtte már, de megvolt a téma és végigbeszélgettük a randit is, de aztán nemlett semmit. második ilyen randim előtt csak emaileztünk, 2-3 naponta 1 levélváltás, és élőben sokkal jobban elvoltunk mint emailben. éés most is msn eztünk, de már majdnem fél éve együtt vagyunk =) és ritka hogy nincs miről beszélni :) msn n gyakrabban van ilyen... ha msn n kezdünk ismerkedni sztem taliig se jutunk... pedig élőben olyan jó együtt :) szal ne ismerkedjetek msn n, max pár email, és tali személyesen! =)
2011. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!