Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavar titeket, ha egy pasi 25 évesen úgy viselkedik mint egy csecsemő?

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 00:44
1 2
 11/15 anonim válasza:

Na hát, akkor olyan vagy mint a pasim, el tudom képzelni... Csak ő inkább szerintem a 18-nál állt meg a fejlődésben (: Persze, ez nála a hülyeségben nyilvánul meg, nem tudom, hogy te is erre értetted e. Néha eléggé ki tudok rá bukni, mert fárasztó tud lenni. Amúgy elég szórakoztató általánosságban, de emellett ha valami komolyra fordul a szó, akkor ott is helyet tud állni. Napi 2x-3x meg kell kérdeznem, viccesen, hogy hány éves vagy?! Erre ő, hogy 8... Ami persze képletes.

Ha nem léped át a határt, akkor nem zavar, de ha túlzásba viszed, az szerintem senkinek sem kedvez.

18/L

2013. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ilyen az én ismerőseim is szoktak kérdezni, amikor valami hülyeséget csinálok, én meg mindig mondom hogy 12 :DDDDD


úgyanúgy én is tudok komoly lenni ha kell, és pokerface-el végigvárni akármit.

2013. júl. 11. 01:23
 13/15 anonim válasza:

#11-es vagyok.

Gondoltam, hogy valami ilyesmiről van szó. Szerintem nincs vele baj, egyszer neked is be kell, hogy nőjön a fejed lágya (bár a pasimnak nem tudom elképzelni, hogy valaha be fog), csak azt tudom tanácsolni, hogy vedd észre, mikor kell visszavenni és nem túlzásba vinni az egész dolgot, mert szerintem ez részben szokás kérdése is. Szóval ha látod máson, hogy túl sok vagy, akkor ne tegyél rá még egy lapáttal, hanem pont az ellenkezője. Ez csak pozitív dolog lenne (:

2013. júl. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Didiiayer ***** válasza:
engem zavarna
2013. júl. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez? Szopik?
2013. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!