Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá magam hogy megnyomjam a törlés gombot?

Figyelt kérdés

Van egy pasi fél éve csak kihasznál,meg kamuzik mindig h szeret..Mindig csak én megyek hozzá ő sosem.

Ha találkozunk csak szexet akar ,jó megkérdezi hogy vagyok stb de észre lehet venni hogy nemis érdekli.

A gond az hogy nagyon beleszerettem,de megint ott tartok h minden este sírok..Ki akarom törölni az életemből,

de még facebookon se bírom megnyomni azt a kib**ott törlés gombot mert ránézek a képére és sírni tudnék:(

szexuálisan meg imádok vele lenni de többé nem akarok a játéka lenni.

max azért nem törölném le hogy lássa mit vesztett,meg pasik írnak a falamra akkor arra mindig féltékeny..

Ahj:( L


2013. júl. 11. 23:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
jujj de sokat vesztett ;( egy fa*szmelegítőt hahaha és kb így lehet vele ő is , és ezt te is tudod :)haha
2013. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Féltékeny = önző.


Minden önző ember féltékeny, és minden féltékeny ember önző. Ez a srác csak egy nagy gyerek, sem érzelmileg, sem szexuálisan nem felnőtt.


Amit te érzel iránta, az kb. max anyai ösztönök.

2013. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
add meg a felhasználó neved és a jelszavad majd én képes leszek letörölni ezzel megmentelek téged saját magadtól.
2013. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

uhh, ez olyan mint az exem

söpörj el gyorsan amíg lehet, csak bánat lesz belöle!

2013. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ha ismernélek még megis adnám a jelszót mert nekem nem megy..


a bánat már megvan...

2013. júl. 11. 23:20
 6/17 anonim ***** válasza:

3! ez tetszik , nekem is ez jutott eszembe

amúgy használd már az eszedet, ne az érzelmek döntsenek, abból csak baj van, ne nézzél sehova, céltudatosan törölsz és kész N

2013. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

De azzal elérek valamit ha törlöm?

Ha utána bejelöl ugyis csak visszaigazolnám:/

2013. júl. 11. 23:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Rendes srác vagyok de ezt hiába írom :D Nézd nem tudom képzeld azt hogy én vagyok és törölj le, szerintem te is sejted hogy ennél többet érdemelsz mintsem fas z tarisznyának használjanak.
2013. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

mindenképp többet érdemlek a lelkem is kitettem érte de neki nemvolt elég..

és kettőnk közül csak én szenvedek..

épp sorolom magamnak az okokat miért töröljem onnan is és az életemből is

2013. júl. 11. 23:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Semmi pozitívra ne gondolj ami vele kapcsolatos már ha van ilyen csak a negatívumokra amit írtál a sok sírásra meg ilyenek úgy könnyebb lesz.
2013. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!