Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért törölt az exbarátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért törölt az exbarátom?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánatot kérek a Facebook-os krédés miatt, tudom, hogy tökötök tele van vele, de nem tudom mire vélni.

Az előző barátom 5 hónapja dobott.Nem beszéltünk többet, de nem tiltottuk le egymást Facebook-on. Aztán most egy sráccal el kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz, és tinédzserek lévén ennek facebook-on is lett nyoma. (Az említett srác és az exbarátom haverok.) erre letörölt.

Igazából nem is kellene vele foglalkoznom, de bevallom, egy kicsit fájt.

Vajon miért tehette?



2013. ápr. 5. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Megbolygattad az önbecsülését. Hisztis kisfiú. :)
2013. ápr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

engem is rögtön törölt az exem ahogy összejöttem az új barátommal :D (nem élek facebookon) de azért barátnak megmaradhatott volna majd h egyszer ha beszélünk akkor egy pici hülyéskedés vagy nosztalgiázás pl:h emlékszel még erre ?:D

Na de hagyjad ha törölt törölt ő volt a bolond nem te

2013. ápr. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert sértette az egoját, hogy mással vagy. tojd le :)
2013. ápr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek hagyjon bent az ember valakit, akivel hónapok óta nem is beszél?
2013. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor sincs ebben semmi logika. Tipikusan az az ember, aki gyűjti az ismerősöket. Elvagyunk egymás mellet, miután dobott, egyetlen egyszer írtam neki, akkor is boldog új évet kívánni. Erre töröl.

Amúgy igen, én terveztem vele barátnak maradni... No mindegy, én vagyok az idióta, hogy ezzel foglalkozom hajnali fél 1-kor. :D

2013. ápr. 5. 00:30
 6/9 A kérdező kommentje:
*Elvoltunk
2013. ápr. 5. 00:31
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit vártál végig kellene nézni a románcodat?
2013. ápr. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha már ex akkor ez logikus. Én is le szoktam törölni az exeimet. Akivel lezártam a kapcsolatot (esetleg össze is vesztem vele) arra már nincs szükség hogy ott viritson a "gyűjteményben".
2013. ápr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

mert alapból felesleges megtartani,ha csak nincsen belőle haszon.

az meg,hogy összejöttél a haverjával,meg övön aluli húzás,uh persze,hogy törölt.

2013. ápr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!