Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 éves fiúk! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves fiúk! Ti mit szerettek egy lányban?

Figyelt kérdés

Ezek jelentenek nektek valamit?

például (ha a lány):vicces, okos, kedves, állatszerető, esetleg sportos stb..


Milyen (külső és belső) tulajdonságokat értékeltek?



2013. júl. 12. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
SZámomra az a lényeg, hogy legyen kedves, szép, megértő, esetleg egy kicsit nagyobb, nagyobb idomokkal.
2013. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Most süssem el az ősrégi poént?
2013. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első válaszolónak :) Reméltem, hogy ilyen válaszokat is kapni fogok :)

Második válaszoló: Szerintem inkább ne :D

2013. júl. 12. 20:33
 4/14 anonim ***** válasza:
az ilyen fiúk azt szeretik a lányokban ha menőzni lehet velük...
2013. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Remélem, azért vannak kivételek.

Vagy, legalábbis lesznek, ha egy kicsit idősebbek lesznek

2013. júl. 12. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Ápolt, látszik hogy ad magára de nem kell túlzásba vinni, kedves, lehet vele viccelődni nem vesz mindent halál komolyan :D , sportos nálam előny
2013. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
olyan aki csak a pasijat olelgeti,nem feltekenyiti a baratjat,kedves,de el lehet vele hujulni,ne legyen mindig lusta,es ne legyen annyira rossz tanulo.a kinezet nem szamit,csak apolt legyen.ja es ne legyen egos,ne menozzon.(sajna eddig minden baratnom aki volt menozott meg bekepzelt volt.ezert is dobtam oket :D)
2013. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Belsö: aranyos humoros romantikus( de ne nyálas)

külső: szem száj alak magasság

egyéb: nekem tetszik ha egy lány kislányosabb de ne ovodás hanem olyan aranyosan

2013. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Belsore: legyen aranyos, kedves, szeressen sportolni ( kiveve a lovaglas; ruhellem a lovakat, mert szetszarjak az utat :D ) lehessen vele filmet nezni, probaljon ne feltunoen viselkedni, legyen intelligens <--- most csak ennyi jutott eszembe, de biztos lenne meg


Kulsore: szeretem, ha szoke haja es kek szeme van... olyan kis hercegnos *.* :D termeszetes legyen a korme, tehat ne fesse meg ne legyen mukorom, lehetoleg ne sminkelje magat, csak a szemevel bigyozzon meg ilyesmi, max. koldok pc, szeretem a kis csajokat annak ellenere, hogy 192 magas vagyok (ha nem szoke a leanyzo akkor legyen hosszu gondor haja :D esetleg festett voros)


Most csak ennyi jutott eszembe. 16 eves vagyok, de remelem nem baj, hogy irtam ^ ^

2013. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: Nem, semmi baj, köszönöm!

Azért nem veszett még el a világ, ahogy a kommentekből olvasom

2013. júl. 13. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!