Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jön be a 16-17 éves fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karib.001 kérdése:

Mi jön be a 16-17 éves fiúknak egy lányban? Külső, belső :D Lányok is írhatnak tapasztalatot (:

Figyelt kérdés
külső alapján arra célzok , hogy barna,szőke....Rövid,hosszú hajú...felkötött leengedett....alacsony,magas....stb.Előre is köszönöm :)

2013. júl. 2. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenkinek más ..

emberek vagyunk mi is különbözünk és az igényeink is. mindenkit szerethet valaki :)

bárkit szeret valaki

2013. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ez személyenként változik. Nekem pl. hosszú fekete haj kiengedve vagy egy tűz vörös göndőr haj tuti sokat nyom a latba. ;) 17/F
2013. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"

- Van SAJÁT világképe és értékrendje

- Van saját véleménye, ami mellett ki tud állni logikai érveléssel.

- Törekedik arra, hogy minél több ismeretet sajátítson el.

- Szeret olvasni:P

- Képes életben maradni anélkül, hogy folyamatosan babusgatni kéne.

- Kedves - egy kis egészséges cinizmus belefér

Most így hirtelen ennyi:D

"

Egyszer már leírtam ,ha nem haragszol, CTRL+C-nél maradok

2013. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2. van csajod ? :)
2013. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Belsőre kb. ugyanaz mint a 3-as által leìrt.

Külsőre nekem a hosszú haj tetszik.(szín mindegy)

Normális,sportos alak (nem gizda,nem is telt)

Àpoltság,igényesség

Némi értelmet sugárzó tekintet..

17/F

2013. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Belsőre, ez az ami nagyon bejön:

A képzeletemben az a lány akire vágyok, olyan, hogy szeret és megbecsül engem, értelmes, megért engem, beszélget velem, megbeszéli velem a problémáim ha vannak.

Egy lány, aki mindig ott van nekem, megölelhetem, szeretgethetem, megcsókolhatom, és bármelyikünknek van valami problémája, ott van a másik, akivel megbeszélheti. Egy lány akivel hülyülhetek, egy lány aki nem csak a barátnőm, hanem egyben a legjobb barátom is. Egy lány akinek édes mosolya van, aranyos, és kedves.


Ami nekem külsőre bejön egy lányon, ha hosszú haja van :) nagyon szeretem ha egy lánynak szép hosszú, egyenes vagy kicsit hullámos haja van.. meg nagy mosolygós, barna szemek:) azért meg tudok halni..


Ami fontos hogy mosolyogjon, és látsszon rajta, hogy szeret élni.:)

16f

2013. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok: nincs. De ez hogy jön ide?
2013. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
vagy fekete hosszú haja van vagy vörös göndör , de szerintem szőke xddddddd
2013. júl. 2. 22:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy természetesen mindenkinek más, a 3. válaszoló lány képe belsőre szinte minden normális fiúra igaz, a külső változó. Pl. nekem szőke középhosszú hullámos hajam van kékes zöld szemekkel, sportos alkattal és valakinek ez a "jön be", de van akinek a barnák, feketék stb... mindenkinek más :)

17/L

2013. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Emberek ***** válasza:

úgy gondolom, hogy nem nagyon lehet ezt leírni, hogy kinek mi jön be. persze mindenkinek van olyan párosítás ami nagyon tetszik neki, de véleményem szerint leginkább az összkép számít.

pl.: én a vöröses hajra bukok, de nem ez az első szempont nálam. így van most sötétbarna hajú barátnőm :D

16/f

2013. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!