Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye Fiúk, ha van barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye Fiúk, ha van barátnőtök azzal törődni kel?

Figyelt kérdés
Az én barátom nagyon elhanyagol,egész nap nem beszélünk meg sem kérdezi,hogy vagyok:( 4 éve vagyunk együtt 2 éve élünk együtt most költözzünk a 2.lakásunkba de csak én figyelek oda mindenre ő leszarja,ő a munka helyén egyik haverjával játszik egész este,és hívom és leszarja hogy vásárolni kéne,persze az én pénzemből,és mindig a pénzen veszekszik,velem hogy 100 ft ot nem költhetsz magadra.. meg hogy jaj 500 ft hiányzik,ja igen én szenvedek érte meg a munkahelyemen..:( áh mindig a pénz,és nem törődik velem:(

2013. júl. 12. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér, szakíts vele.
2013. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ájszíjú ***** válasza:
dobd ki
2013. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nagyot hibázol ha nem dobod ki rögtön ezt a pasit.

Kihasznál téged és élősködik rajtad.

2013. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem írókkal

szakíts vele minél előbb

2013. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez egy élősködő

lapátra vele

2013. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akszidentális Errőr ***** válasza:

A tészta kel.


Ha van barátnője az embernek, azzal jobb esetben nem azért törődik, mert "kell", hanem mert érdekli és szereti, és egyszerűen része az életének. Ne állapodj meg olyan mellett, akinél nem érzed ezt, szóval dobd.

2013. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát nem mellette egyáltalán nem érzem ezt,csak a pénz:(
2013. júl. 12. 21:21
 8/9 PéterPálka ***** válasza:
Minél hamarabb bontsd fel ezt a kapcsolatot, amíg nincs gyerek, meg komoly elosztandó vagyon. Nem tudom, hogy a lakás amiről írtál az kié? Ilyen pasival ne rontsd el az életedet.
2013. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele.
2013. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!