Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékennyé akarom tenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akarom tenni az exem, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Nagyon durván átvert(ezt nem szeretném részletezni),de egy kis bosszút szívesen ütnék rajta.(Tudom ez gonoszan hangzik,de úgy érzem muszáj egy kicsit kibabrálnom vele.
2013. júl. 13. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Jöjj össze egy gyönyörű/jóképű csajjal/pasival, menjetek el Bora Borára nyaralni, és küldd el neki a képeket.


Annyi infóból, amennyit adtál, ezt tudom javasolni.

2013. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát... Ez így most nehéz lesz. Nem tudjuk a korod, a nemed, hogy milyen jellegű bosszúban gondolkodjunk, mikor történt, van-e azóta barátod/barátnőd, mennyire legyen durva, és úgy dióhéjban az átverés sztoriját. Nem sorolom tovább, de ha ezeket megválaszolod, akkor beszélhetünk.
2013. júl. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ennyire feltűnően tervezem.Véletlenül kéne rájönnie a dolgokra,hogy nekem milyen jó is az életem nélküle.
2013. júl. 13. 00:50
 4/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és lány.Nekem akarok nagyon durvát,csak apróbb célzásokat ami azért zavarja a drágát.
2013. júl. 13. 00:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ilyen csúnyán átvert, szerintem pont lesz*r téged, és rohadtul nem fogja érdekelni, hogy te éppen virulsz-e, vagy sem. Így nem lesz féltékeny sem, mert mire lenne. Inkább lépj tovább, és keress olyan embert, aki szeret, és nem csap be.
2013. júl. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én szakítottam vele és még mindig szeret.
2013. júl. 13. 01:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Te is szereted.
2013. júl. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy még szeret, akkor éppen elég volt neki, hogy szakítottál vele.

Hízna a májad, ha forgathatnád a tőrt a szívében, miközben ő még érted csorgatja a nyálát, mi?

2013. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor a legrosszabb a közöny. Nálam is bepróbálkozott az ex, egy ideig nem vettem róla tudomást, aztán egy rosszabb pillanatomban úgy kiosztottam, mint a szél. Erre azt válaszolta, hogy jó hír ha ennyire felbosszantom magam miatta, mert az azt jelenti, hogy még mindig érdekel engem. Holott nem, csak már untam a hülyeségeit olvasni. Úgyhogy azóta a teljes közönyt mutatok felé, időnként próbálkozik, de válasz nélkül törlöm a leveleit, a megkeresésekre nem válaszolok.
2013. júl. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha régen és elmondásod szerint még most is szeret,ennek ellenére piszkosul átvert,vajon mekkora volt a szerelem?Én ezek után egy percet sem pazarolnék rá.
2013. júl. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!