Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is megnezitek egy lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megnezitek egy lany szemet, tekintetet?

Figyelt kérdés
Az igazi nőnek csak a szemét nézd, és azt sem kívülről, hanem a lelke felől. Először meg kell érezni a lelkét. Ha a lelke felől nézed, az első réteg a félelem, a múlt és a jelen sebei. Ha ezzel megtanulsz bánni, akkor láthatod a második réteget, a gyengédséget, a cirógatás vágyát. Ha ezt is látod, a harmadik rétegben látod az öröm pajkosságát, a negyedikben a harag villámait, az ötödikben a harmónia vágyát, a hatodikban a gyönyör cirógatását, és a hetedikben azt a szeretetet, ami teljesen a Tied. Minden igazi nő hét fátyoltáncot táncol, és régen elvesztél, ha a fátylat, a keblei halmát, vagy a csípőjét nézed. Csak a szemét nézd, a teljesen ruhátlan lénye, az örömtől hullámzó, vagy fájdalomtól görnyedő teste minden apró titka a szemében van.
2013. júl. 13. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindig is utáltam az irodalmat...Most mit csináljak ezzel a szarral? Elemezzem mielőtt válaszolok? Vagy most mi van? Igen megnézem a szemét rögtön a segge után.
2013. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 kb:)
2013. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ráadásul a gúgli azt mondja, hogy ez egy Müller Péter idézet, amelyet a buta és sekélyes embererek kincsként gyűjtenek, őrizgetnek és másoknak mutogatnak, hogy hű de műveltek meg mélyek.

[link]

2013. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

montihun: utálod az irodalmat, és közben buta, sekélyes és műveletlen emberekről beszélsz. Szerintem ezt gondold át mégegyszer.


A kérdésre válaszolva, én tényleg a szemét és a tekintetét keresném a lányoknak, de mindegyik napszemüvegben van...

2013. júl. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alap ;D 1.szem 2.popó :)
2013. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Huhh szerintem ez rossz kategóriába ment. Itt nehezen üti meg a IQ a 100-as szintet is, sokan egy ilyen szöveget már értelmezni sem tudnak.


Egyébként én elsőként mindig azt nézem, aztán a többi részét az arcának. Popó nálam a többiekkel ellentétben kb az utolsó szokott lenni, amit megnézek.

2013. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy bemásolsz egy csöpögős paraszvakító idézetet és nincs tőle szellemi orgazmusom, bölcsészkém.
2013. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és az ilyenhez nem iq, hanem eq kell, de abból rengeteg.
2013. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jót lehet itt nevetni, karácsonykor :D
2017. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!