Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Híres pasi, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Híres pasi, aki tetszik nektek, de nem meritek bevallani senkinek, esetleg cikinek tartjátok?

Figyelt kérdés
Politikus,zenész,színész,komikus stb.bármely híresség,akit birtok,mi tetszik benne,és mit tartotok benne cikinek,vagy titkolni valónak?Komolyan lééééégyszi!
2013. júl. 13. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Edward Norton, olyan 15 évvel ezelőtt.

Fehér bőr, nem túl izmos alkat, kisfiús de sármos arc, és jól áll neki a fehér atléta:P

2013. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

több is van, aki tetszik és nem szoktam nagyon beszélni róla, mert nem látom értelmét

de nem az hogy nem merem bevallani, nem titok

2013. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és ez miért ciki??
2013. júl. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Híres emberekért sosem voltam oda, de pl. sorozatok vagy filmek karaktereiért igen, bevallani egy csomót nem mertem, a barátnőim mindig az ilyen tipikus jó pasikért voltak oda, ezek a karakterek meg inkább okosak és összetettek voltak (meg nem ritkán gonoszak), nem jóképűek. + #2-höz hasonlóan én sem láttam értelmét sem, minek erről beszélni, a "Fúú, xy de jó pasi, nem??" féle beszélgetések sosem érdekeltek igazán.
2013. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2es,írj egyet!:)
2013. júl. 13. 17:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Sp bejön. Mindenki cikinek tartja. Mellesleg azért,mert nem is stílusom és 25 éves vagyok. :) Korosztályomban (idősebbek is) nem divat. Ez van.
2013. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi-de végül is kb. egyidősek vagytok Sp-vel!
2013. aug. 7. 00:23
 8/9 anonim válasza:

Robert Pattinson :$

mert ő az Alkonyatban Edward Cullen :$

2014. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az összes fiúismerősöm lebzizta Edwardot
2014. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!