Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok jó yaoit? Vagy yurit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ninachan kérdése:

Tudtok jó yaoit? Vagy yurit?

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt inkább a szórakozás témakörbe írd
2013. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ájszíjú ***** válasza:
yuri boyka?
2013. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lefordítom:

hentai=rajzolt japán szexanimáció/képregény

yaoi=ezen belül buzulás

yuri=leszbizés

2013. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én címeket kértem ami fenn van pl: indavideón !

Köszi ! :)

2013. júl. 14. 00:00
 5/5 Cunt*-* válasza:
Junjou romantica, sekai ichi hatsukoi (mindkettő fent van indavideón magyar felirattal, angolul meg yt-n, de nem mindegyik része,. az ova meg a yaoi garden-ben :D) gravitation, hakkenden, papa to kiss in the dark (öhm..csak ha van hozzá kedved xd) kirepapa (az nekem nem jön be, de nem rossz xd) Ezek mind yaoi.k, mert yurit nem nézek :D Ha nem vagy a cuki karakterekre állva akkor ott a sex pisols, Ikoku irokoi romantan (mondjuk ők is elég cukik x3 de ha kezdő vagy..annyira ne ) haru wo daiteita, koisuru bokun olyan 3-4es szintű lenne mangában if yaknoe whut i mean.., Fuyu no semi :D most ennyit tudok fejből :D
2013. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!