Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti milyen vicceken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen vicceken vagy min tudtok nevetni igazán, vagy mi az ami igazán szórakoztat titeket (mármint konkrétan a vicces dolgokra gondolok, nem másra )?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a nők szeretik a jó humorú férfiakat, vagy azokat akik meg tudják őket nevettetni, meg szórakoztatni. Azt gondolom hogy nem arra vágynak a nők hogy vicceket meséljenek nekik egész nap, de azt tapasztaltam már hogy a férfiak néha a legidiótább hülyeségeken is nevetni tudnak, míg a nőknek más humoruk van... Vagy talán a nőket inkább a kifinomultabb dolgok nevettetik meg (például ha egy centiről az arcába böfögök az nem... csak vicceltem). A komolyabb dolgokon tudtok nevetni? Meg például ha valaki nagyon pórul jár (káröröm a legszebb öröm), például eltaknyál mint az állat. stb.?
2013. júl. 10. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én többek szerint nagyon nagyon gonosz vagyok, ezért mindenkit kinevetek, ha elbénáz valamit, de egyébként mindig azt mondták nekem, hogy a humoromra támaszkodjak a nehéz időszakokban, mert nekem elég jó van. Úgyhogy sokmindenen nevetek :)

2013. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris kódolást, és aki nem."

Eddig csak egy lány volt, aki nevetett rajta:/

2013. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én más szerencsétlenségén nem tudok nevetni.
2013. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Láttam már olyat hogy egy nő semmin nem tudott nevetni, akármilyen vicces volt, csak faarccal nézett, azt hinné az ember hogy nem is tud egyáltalán nevetni. Utána mikor valakivel valami vicces történt, de olyan hogy az illettő nagyon beégett, vagy fájt neki, akkkor előtört belőle az igazi harsány sátáni kacaj :)))
2013. júl. 10. 21:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Lazydog: én nevettem, írj fel a listára. :)


Nekem az irónia mindent visz (önirónia is). A barátaim rendszeresen húznak vele, hogy ironika szakon végeztem, egyszerűen lételemem.

2013. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az iróniát én is nagyon szeretem, és sokszor használom is :)
2013. júl. 10. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az a jó humorú, aki állandóan vicceket mesél...
2013. júl. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
azt tudjuk... :)
2013. júl. 10. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
én általában szeretem a vicces dolgokat, de azt nem ha másvalakit kigúnyolnak bántó módon. az élet abszurd szituációit viszont jó kifigurázni..... :-)
2013. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Viccmesélés nálam sem vált be, azt nem mindenki tud. Viszont a spontán, csak úgy jött vicces beszólásokon jót mulatok. Na meg ha valaki hülyeségeket beszél, olyan vicces formában. Csak a barátaimat szoktam kinevetni ha szerencsétlenkednek, ismeretleneket nem.
2013. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!