Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok erről a pasiról?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2013. júl. 14. 09:54
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Vasággyal együtt 20 kiló. Nem túl férfias. Fontos neki, hogy jól nézzen ki de valószínűleg egy csepegő csap már gondot okozna neki. A tiniknek biztos jó...
2013. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Utálom az one directiont és ezt is.
2013. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Durván jó pasi, pedig már nem vagyok tini:P
2013. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
szerintem is nagyon helyes! a 1D-t én sem szeretem:/ de ez a srác..wháá nagyon jóképű!:D ha így nézel ki írhatnál!;)
2013. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogyki hogy néz ki, aki akar nyugodtan írjon rá a 4-es válaszolóra, ő PEDIG VÁLASZOLNI FOG. Nehogy már válogasson, nem a piacon van a zöldségesnél.
2013. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Először is miért ne válogasson az ember a pasik között? :D AMúgy nekem nem jön be, szerintem mind közül ő a legrondább, és nem szeretem a one directiont!
2013. júl. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Mert a pasik, nem holmi zöldségek vagy gyümölcsök, akik közül lehet válogatni, a nő az más tészta, azok között lehet válogatni :D
2013. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
5-ös és 7-es válaszoló, ki vagy te, hogy megmondod másnak, hogy válaszolni fog? Szerintem le kéne szállni a fellegekből:P amúgy meg azért vagy ilyen, mert minden nő elutasított eddig, és most "bosszúra" szomjazol? Elég megkeseredett lehetsz:P
2013. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
amúyg mi az a one direction?:D
2013. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
10%

3. és 4. fajtája miatt gondolják sokan a nőkről, hogy mind csak a külsőre megy...

Amúgy kb meg tudom ítélni a pasi szépséget is, és ez kb mint egy szájonvert kis nyomi, úgy néz ki. Akinek a veréstől elferdült az egész arca.

2013. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!