Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy másszak ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy másszak ki ebből a szituációból? ( először egy férfival)

Figyelt kérdés

15/L vagok, és tegnap csókolóztam elõször. A baj csak az, hogy egy tapasztalt felnõtt férfivel. Nekem jó volt, õ is élvezte :s


Õ szeretné a folytatàst - lett is már volna lehetôsége, de a csókkal is várt - , de én nem fogom merni... pedig eddig nagyon jó vele, tényleg nem siet. De ami most elkezdõdött, az már tényleg komoly!


Kívánnám a dolgot szívvel, testtel és lélekkel. Azt hiszem, beléestem. De az agyam, a lelkiismeretem, a szüleim képe mind ellene van. Tudom, hogy az utóbbira fogok hallgatni, és meg fog szakadni a szívem. De az lesz a helyes..


Segítenétek nekem? Tanács? Hogu másszak ki ebbõl szülõi beavatkozás nélkül? Tudom, hogy hibàs vagok, és az elején szàmítanom kellett volna erre... de vak voltam. Mit tegyek?


2013. júl. 14. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha lehetőséged van rá, mondd meg neki kerek-perec, hogy ennyi volt, jó volt, de nem akarsz folytatást.
2013. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha te ebből kimászol akkor te egy tökéletes csaj vagy:)
2013. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2!

Igen, azt tervezek.. kimászni ebbõl! Baromi könnyû és élvezetes lenne csak megtenni, de a következmênyekkel is számolnom kell :( :)

2013. júl. 14. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod ő csak bevezetni akar és nem veled élni vagyis ezt hívják liliomtiprásnak:) Tudja nagyon jól, hogy mit várhat egy 15 éves lánytól mégha komoly gondolkodású is az lány. Egyértelmű, hogy kívánod testeddel és lelkeddel:) Én is csináltam ilyet tini lányokkal és legtöbbjével nagyon könnyű elérni ezt. Annyira, hogy az egyik képes volt intim képet küldeni csak nekem és senki másnak. Ezek a dolgok azért vannak, mert ti lányok vágytok egy igazi férfira és amikor elkap az érzés akkor képesek vagytok ilyenre:) Tévedek?
2013. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4!


Értem, mire gondolsz. Még az illető le is szögezte, hogy ő sem lát ebbe az egészbe többet. Tehát nem hitegetett. Csak én pont ennek a "liliomtiprásnak" nem akarok áldozatul esni ilyen korban... azt hiszem, érthető miért.

Nem tévedsz. Ő egy igazi férfi, aki tudja, mi kell egy nőnek/lánynak.. :) :(


De meg fogom oldani valahogy, legalábbis megpróbálom. Valahogy csak sikerül, legalább húzni egy kicsit az időt. Köszi annak, aki írt privátban is :)

2013. júl. 14. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen gondolkodású, de egy biztos, hogy nem a kezed kérte meg hanem.... Tippet nem tudok adni, hogy hogyan felejtsd el, mert van, hogy én se tudok elfelejteni nőt..:S Talán nem elfelejteni kéne hanem megszakítani a kapcsolatot. Valahogy azt elérni, hogy el se tudjon téged érni. Vagy ha olyan ismerős, hogy ez lehetetlen akkor nem figyelsz rá, nem engeded magadhoz közel. Privátszféra tartás. Nem tudok jobbat, de nem biztos, hogy hatásos az elfolytás vagy a felejtés. Én felejteni még nem tudtam, de távoltartani igen.
2013. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xeniah ***** válasza:
Vess véget neki, drasztikusan. Nem baj, ha most úgy érzed, hogy fáj, hogy megszakad a szived (nem fog). Később nagyon hálás leszel a döntésedért. Ha pedig ellenkezőleg döntenél, később nagyon megbánnád.
2013. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!