Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan én vagyok a bun*ó hogy nem kell? Undorodok tőle!

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek tudom hogy tetszek mert tesom barátjának a haverja.(tesom barátját nevezzük Balázsnak)Ez a fiu akinek tetszek olyanokat mondott rolam hogy megismerném a kakukk (vez.név) füty*jét meg hogy a nagy füty*jét megismertetné velem. stb.

Na és ez a srác teljesen rám van kattanva honapok ota. De hozzám szolni nem mer,(régebben irt fb-on de soha nem válaszoltam neki) meg semmi, csak visszahallom amiket mondd rólam Balázsnak. Aztán egy hete bulibol hazajöttünk és akkor hozzá szoltam a buszon mert tesommal joban van és beült közénk. Erre hazakisért minket meg kb jött volna be. Mit várt? hogy befekszik majd közénk vagy mi?

Ma rám irt fb-on és nem válaszoltam neki, erre bejött Balázs meg tesom hogy milyen bunk* vagyok miért nem irok neki vissza, csak tesomékrol akart volna kérdezni valamit(aha persze!) de azért nem irok neki vissza, mert amikor hozzá szoltam már egyböl eljött hozzánk buli után, most ha elkezdenék vele beszélgetni akkor azt hinné van esélye, és akkor is én lennék a szemét hogy hitegetem. Eddig annyi volt a véleményem rola hogy nem tetszik, nem vonzodok hozzá. De mostmár ugy vagyok vele hogy egyszerüen undorodok töle. Meghallom a nevét, vagy meglátom az utcán szaladnék világgá. Most tényleg én vagyok a bunk* hogy nem kell nekem?

18L


2013. júl. 14. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Végigolvastam, de semmit nem fogtam fel belőle :/
2013. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy ő a hlye.
2013. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
én is kakuk vagyok csak egy k-val a végén. csak én soha nem buszozok :D
2013. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinem egyáltalán nem vagy bunkó, ha ilyeneket mondogat, akkor ne is várjon mást.Ha meg tényleg akar valamit, akkor nem csak facebookon kéne próbálkoznia, meg azért ennyi béna próbálkozás után igazán rájöhetett volna, hogy ebből nem lesz semmi.A tesódék meg bizonyára azért mondták ezt rád, mert barátok a sráccal és védeni akarják, ne nagyon törődj ezzel.Ha meg továbbra is így vélekednek, mondd meg nekik, hogy nem jön be és nem is akarod hitegetni vele, hogy van esélye.
2013. júl. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!