Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nemtudom rendesen a makk mögé húzni a fitymám csak a nagyrészét, mert van valami bőr hozzátapadvan a makkomhoz. ez normális? 16/F
2013. júl. 14. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
nem, ez nem normális..ez az üszkösödés első durva jele.azonnal húz orvoshoz!
2013. júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális mindenkinek olyan de fiatal korban vissza kell mennie teljesen. 16 évesen már egy kicsit kisei. Annyit tudok mondani, hogy a testvéreimnek mindnek így le volt tapadva és nekik doki hozta rendbe. Rutin eljárás, sokaknak csinálják. Nekem is le volt tapadva egész sokáig de én addig sz*rakodtam vele amíg végül visszament teljesen. De nem rángatva mert a sérülés pedig állati rossz tud lenni.
2013. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát én szerintem elég későn érő vagyok :D mert még csak 15 évesen kezdtem az "anyagot lövelni".. Szóval akkor még várjak?:)
2013. júl. 14. 21:11
 4/6 compactegon ***** válasza:
nekem is ilyen volt. igaz, 10 éves koromban. aztán a húzkodás megtette hatását. a kicsi piros folt azóta is ott van, ahol oda volt "nőve". ha nem megy, akkor helyi érzéstelenítéssel kicsit bemetszik, és kész.
2013. júl. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy várnod kellene-e. Mi van ha egyszercsak találkozol egy lánnyal, akivel úgy alakul, hogy le is feküdnétek? Én nem tudom milyen lehet letapadt fitymával szexelni, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem véletlen kell annak elválnia a makktól. Főleg mivel abban van a rengeteg idegvégződés. Szóval próbáld óvatosan rendszeresen például egy kád vízben húzni ha nem jön egyáltalán nem baj, néhány nap múlva megint, el fog az indulni szerintem, nekem legalábbis bevált akkoriban sok fürdőt vettem hogy a víz puhítsa is a bőrt. Nekem nem maradt nyoma de nem is 1 hét alatt oldottam meg, hanem jó fél év alatt. Végül csak elértem a végére :D
2013. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát akkor fürdéskor huzogatom :/
2013. júl. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!