Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire undorod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire undorodom az exemtől?

Figyelt kérdés
Első komoly kapcsolatom volt, 4 hónapig tartott. Én szakítottam vele, mert rájöttem, hogy nem is szerettem, mert nagyon undorító volt és nagyon undorító dolgokat csinált. Legszívesebben most elhánynám magam, hogy, hogy voltam képes vele lenni. Ez normális dolog?
2013. júl. 12. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
ezért nem kell útszéli csövessel összejönni hanem olyannal aki tetszik
2013. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, de előfordul. Semmi baj. Legközelebb alaposabban ismerd meg a kiválasztottad, mielőtt összeszűröd vele a levet. Tanulj az esetből!
2013. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebből biztos tanulni fogok. Több mint 1 hónapja nem tudok másra gondolni csak azokra a szagokra meg minden. fúúúj :P:S
2013. júl. 12. 08:14
 4/6 anonim ***** válasza:
A pasim mesélte, hogy együtt élt egy csajjal, akinek iszonyatosan büdös volt a szája, mert nyitott gyomorszája volt, és a koszos bugyijait is csak úgy ledobta a földre a fürdőszobában, vagy a hálóban, és nagyon gyakran azt vette észre, hogy sz@ros volt a bugyi (vagy mikor ő pakolt be a mosógépbe, látta meg, hogy mind olyan). Mikor rászólt, hogy ezzel kezdeni kéne valamit, a csaj mindig sírva azzal védekezett mindkettőre, hogy ő beteg. Ma már undorral gondol rá, hogy hogy tudott ilyen igénytelen csajjal együtt lakni. De azt mondja mikor az ember "szerelmes", az alatt az idő alatt a rózsaszínű szemüvegtől nem akarja látni a hibákat. Utólag meg iszonyodik a másiktól.
2013. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye hogy összejöttél vele
2013. júl. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam az exemet szakítás után. 10 éveig voltunk együtt. Amikor megláttam, akkor az jutott eszembe, hogy hogyan tudtam én ezt a csajt évekig dugni. Taszított.
2013. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!