Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne ha egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne ha egyik napról a másikra megszűnne a facebook?

Figyelt kérdés

mi lenne a sok birkával akik ott élik az életüket?

meg a "nagy csajozós" csávókkal?


2013. júl. 15. 00:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kb annyit használnám mint most
2013. júl. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kimennének az utcára, rácsodálkoznának, hogy süt a nap, emberek járkálnak odakint és megtanulnának kommunikálni face to face, nem csak neten keresztül.
2013. júl. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy velük mi lenne azt nem tudom, de szarrá röhögném magam rajtuk :D
2013. júl. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 ameoland ***** válasza:
Nobel-díj ha eléred,hogy megszűnjön "örökös" és következmények nélkül
2013. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Azt én se tudom hogy mi lenne velük,de hogy szenvednének az biztos.Én meg jót kárörvendenék.

Am jó is lenne tényleg ha megszűnne ez a szenny oldal

2013. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
és a sok r*ibancal ? eltűnne mind,addig várnának, hogy újra be lehessen jelentkezni míg ki nem száradnának.
2013. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Viszont ha a gyakorikérdések szűnne meg egyik napról a másikra valahogy így képzelném el mi történne.


Szépen felállok a számítógéptő. Elmorzsolok egy könnyet, majd a szép emlékekre gondolok. Aztán megfognám a monitort, kidobnám az ablakon. Utána én is kiugranék az ablakon. Eleinte csak random emberekhez rohannék oda, majd fejvesztve üvöltöznék, hogy MIÉÉRT, MIÉÉRT?

Utána berohanok egy genetikai fejleszőlaborba ahol egy olyan vírust alkotnék, amitől elkezdődne a zombiapokalipszis. Pár hónapra elbújnék, majd előjönnék, azzal a céllal, hogy uraljam a világot.

Persze Olivia Wild végig velem lenne, akivel majd későbbiekben újranépesítem kis földünket.

Szabadidőmben babot és marihuannát termesztenék.


-hms

2013. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Elveszne egy csomó képem, amit ott tárolok, és csak én láthatom. Azokat sajnálnám, egyébként meg nem zavarna.

Mi lenne? Felvirágozna a többi közösségi oldal.

2013. júl. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 acelsziv ***** válasza:
Hogy mi történne? Sokan újraregisztrálnának az IWIW -re
2013. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ÁTvándorolnának Orkut.com-ra, Google+-ra, vkontakte.ru-ra, vagy esetleg vissza iwiw-re/myvip-re. Semmi más változás nem lenne.

#8: ezért van nekem minden dolog meg offline is. Megszűnhet mehet akármelyik szolgáltatás, a dokumentumaim, képeim nálam akkor is megmaradnak.

2013. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!